Forum dyskusyjne

ameryka poludniowa szukam partnera

kategoria podróże po świecie

martus dołączył
12.05.2005

martus 14:39 | 12.05.2005

szukam chętnych na wyprawe do poludniowej ameryki. jak najniższym kosztem, najlepiej byłoby podróżować tam stopem. spać można u ludzi z hospitalityclub, pod gołym niebem albo w namiocie. mam 18 lat, nie idę jeszcze na studia, i bardzo dużo chęci żeby ten rok był jak najciekawszy:) wyjeżdżac chciałabym po wakacjach, gdzieś październik/listpoad? w sumie, to jeśli masz jakiś inny plan, ale w sposobie wykonania zbliżony do mojego (ceny!), to mogę jeszcze zmiienić plany:) jesli jesteś zainteresowany/a (płeć nie gra roli) albo masz jakieś rady, mój adres ma-sarz@wp.pl pozdrawiam!

hammie dołączył
22.06.2005

hammie 14:44 | 23.06.2005

Witaj, sam sie zastanawiam nad Ameryka Pd na jesieni. Znasz hiszpanski?

baqrider dołączył
05.05.2005

baqrider 19:12 | 10.08.2005

My planujemy podobna podroz i tez szukamy ludzi, ale nasz termin to styczen a przewidywany czas trwania to 6 miesiecy,jesli jestes zainteresowana to naopisz na adres magi1@wp.pl

elvkas dołączył
24.10.2005

elvkas 00:59 | 24.10.2005

ameryka pd jest ogromna... moze troszke bardziej sprecyzowane miejsca... sam tez tam sie wybieram. start w buenos aires przez patagonie , ziemie ognista i zachodnim wybrzezem az do mexico city, najprawdopodobniej z koncem stycznia zaczne przemieszczac sie na polnoc z chile...

elvkas dołączył
24.10.2005

elvkas 01:05 | 24.10.2005

o i znam hiszpanski
elvkas@interia.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl