Forum dyskusyjne

Kiribati Club

kategoria podróże po świecie

Tambylec dołączył
07.02.2017

Tambylec 22:37 | 07.02.2017

Generalnie staram się nie narzekać, ale brak profesjonalizmu tego biura przekracza granice. Byłem z nimi w Patagonii w grudniu. Nie dość, że nie przypilnowali potwierdzeń przelotów, przez co połowa grupy została na lotnisku, to jeszcze zaplanowali wycieczkę do fabryki czekolady w niedzielę, kiedy jest zamknięta, oglądanie pingwinów na wyspie gdzie ich nie ma od dwóch lat, wynajęli przewodniczkę której najczęściej używane słowo to "nie wiem", a co do herba mate to wie, że to trucizna. Jak będziecie mieli takiego pecha jak my to trzeba kupić sobie dobry aktualny przewodnik i coś na nerwy.

Jacky dołączył
15.08.2006

Jacky 15:59 | 09.02.2017

Hej.
Dzięki za info.
To kolejna przestroga przed "takimi" organizatorami wypraw po świecie.
Poza tym jak oni wyliczają te koszmarnie wysokie ceny za wyjazd, to jakiś absurd.
Grupa znajomych i wyjazd samodzielny - to najlepsza przygoda i wcale nie taka trudna do zorganizowania. I to w każdy zakątek świata.
Pozdro.

Tambylec dołączył
07.02.2017

Tambylec 15:40 | 11.02.2017

W tamtych stronach trzeba znać hiszpański, więc chcieliśmy mieć przewodnika z biura znającego lokalne warunki. A ja i znajomi tylko angielski :-( Niestety nie wyszło, przewodniczka język znała,to jej stałe "nie wiem" denerwowało maksymalnie. Pod koniec nikt jej już o nic nie pytał. Więc jak już to jechać z Kiribati Club lepiej wybrać innego przewodnika niż Magda Zacharewicz. Zresztą znajomym biuro chce zwracać pieniądze za nieudaną wycieczkę, ciekawe ile.

alek--- dołączył
01.05.2007

alek--- 20:13 | 13.02.2017

Wydaje mi się, że miałeś pecha. Byłam z Kiribati trzy razy (ostatnio w 2012r) i za każdym razem było super. Przewodnicy nigdy nie mówili "nie wiem", zawsze służyli pomocą i zawsze chcieli pokazać jak najwięcej.
Oczywiście zdarzały się wpadki, ale cały urok takich wypraw polega na organizowaniu wszystkiego tam, na miejscu.
Ja dzięki tym wyprawom odważyłam się podróżować na własną rękę.

A filmik z mojej ostatniej wyprawy z Kiribati można obejrzeć tutaj: olazplecakiem.blogspot.com/2017/02/iran-wyprawa-1.html 

linki do filmów są na samym dole wpisu

Tambylec dołączył
07.02.2017

Tambylec 17:20 | 19.02.2017

Od 2012 trochę czasu minęło :-) Kiribati Club idzie ścieżką podobnych biur: dobra opinia przy działaniu na małą skalę, a w miarę powodzenia muszą brać coraz gorszych przewodników i coraz mniej czasu poświęcają na przygotowanie wycieczek. To dlatego mój program nie był poprawiany lekko licząc dwa lata i obiecywali rzeczy których dawno nie było. Nic to, za naukę trzeba płacić, szkoda że aż tyle. Może i Kiribati Club czegoś się nauczy i nie padnie jak podobne biura w przeszłości.
Ładny ten Twój firm z Iranu, trzeba pomyśleć o wycieczce. Na pewno samemu tym razem.

MoniaRyc dołączył
23.09.2016

MoniaRyc 11:23 | 13.03.2017

Ja wróciłam z Wietnamu w lutym z Kiribati i do niczego się nie mogę przyczepić. Organizacyjnie bez zarzutu. Pilotka super - z ogromną wiedzą, nie tylko jeśli chodzi o realia, ale też historię i kulturę Wietnamu. Nawet na Halongu wyprosiła zmianę trasy rejsu żebyśmy zahaczyli o punkt widokowy, z którego mam najfajniejsze zdjęcia z całego wyjazdu. Ogólnie wyjazd na 5 z plusem, jeden z fajniejszych z biurem podróży jakie zaliczyłam.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl