Forum dyskusyjne

Wymiana waluty

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

[fb] Dominik Zawora dołączył
07.02.2017

[fb] Dominik Zawora 23:39 | 07.02.2017

Witam. W poniedziałek lecę do Indiii z Oslo przez Londyn i Dubaj. Gdzie najkorzystniej wymienić walutę. Będą to np korony norweskie? Dziękuję za informacje

[fb] Ma Ku dołączył
08.02.2017

[fb] Ma Ku 07:08 | 08.02.2017

W oslo raczej Ci się ie uda, nie wiem jak Londyn.
Ja przyleciałem z funtami do Indii ale to bez sensu. Na lotnisku max co możesz kupić do 5 tysięcy rupii. Koszt to 70 funtów. I tyle, W Indiach pozostają Ci biura podrózy które również mają odpowiedni kurs.
Rozwiązanie? Prosta karta debetowa VISA/ MasterCard. Bankomaty obsługują je i kurs liczony masz po kursie z banku plus prowizję,Przy wypłacie 5 tys rupii kurs mialem 0,599 i prowizji 200 rupii. Zdecydowanie najrozsądniej tą drogą. Problem z banknotami się tutaj już kończy i bankomaty mają kase w sobie :) 2 miesiące temu był problem :)

Polecam mojego bloga:
outsourcedindia.blogspot.in/ 

[fb] Dominik Zawora dołączył
07.02.2017

[fb] Dominik Zawora 11:43 | 08.02.2017

Myślę że w Dubaju nie będzie problemu. A co w banknotami. Pamiętam że był problem źe problem ze wycofali jakiś nominał. Nie wiem czy to były 100 200 setki czy większe nominaly. Jak to teraz wygląda. Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl