Forum dyskusyjne

KOH TARUTAO sposób na noclegi- ktoś był PLIZZZ

kategoria podróże po świecie

ewa.dudek14@gmail.com dołączył
12.02.2017

ewa.dudek14@gmail.com 18:06 | 12.02.2017

Cześć,
za tydzień wybieramy sie w podróż , w której zahaczymy o Tajlandię. Będziemy 3 dni na Koh Lipe, i planujeny na 3 dni przenieść się na KOH Tarutao. Jednak jako paek narodowy wyspa rządzi się swoimi prawami.
Już wyczytałam, że są tam bungalowy, ale nie sposób je zarezerwować wczesniej. Czy komuś się to udało?
Pisalam do pensjonatu na Lipe, gdzie spimy, zeby pomogli- cisza. Pisałam do biura rezerwatu- cisza, jak próbuje sie zalogować na strone parku, po wpisaniu numerów dokumentów wyskakuje, że numer nie prawidłowy.
Ktoś był i wie, jak się tam zorganizować?
dzieki ..

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 22:25 | 13.02.2017

Wpisz w Google KOH TARUTAO będziesz mieć już jakieś informacje:
mandalay.pl/tajlandia/koh-tarutao 
patrze.blogspot.com/2013/12/ko-tarutao-za-mga-dezinformacji.htm  l?q=tarutao#!/2013/12/ko-tarutao-za-mga-dezinformacji.html
Wg mnie chyba szkoda zachodu, spokojniejsze miejsca da się znaleźć bez tego kombinowania.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl