Forum dyskusyjne

lwów KIjów Odessa czerwiec

kategoria tanie podróżowanie

wlodarekk dołączył
29.01.2017

wlodarekk 09:21 | 13.02.2017

W dwa auta zawsze lepiej wycieczka nisko budżetowa szukamy drugiej ekipy jestem mech.sam. i gadam po rosyjsku i trochę UA
Ew. osoby które pojadą w moim aucie para albo pani ew. 2 panie żona nie chce jechać z samymi mężczyznami koszt paliwa i noclegów to 1000 zł. 3 tyg. i ponad 4 tys.km. dzieląc na 3 osoby natomiast dzieląc na 4 osoby mniejszy koszt paliwa a droższe
noclegi bo to już dwa pokoje jedzenie jest bardzo tanie pierogi 2 zł obiad 10 zł wiek obojętny preferowane osoby z wysoką kulturą
wykształcenie nie ważne zwiedzamy ponad 10 zamków i pałaców olecko kam. podolski zbaraż mukaczewo łuck itp.pare skansenów
i ponad 10 miast Planuje tez krótki pobyt nad zalewem dniepru kilka raz wiekszy od J.śniadrwy a ryby do 80 kg A nad morzem czarnym wypoczynek ok 10 dni i zwiedzanie odessy w zal. od pog. rano ew. wieczorem odesse troche znam byłem tam prawie 6 m.cy ale dawno, w odessie znalazłem fajny nocleg 3 os.pokój z kuchnią swojski klimat 10 km.od centr.300 zl za 5dni 20 zł osoba
w drodze powrotnej może mołdawia i reszta zamkow wyjazd 8 czerwca 2017 po pracy pierwszy nocleg lwów 9 - 11 drugi dubno
11-12 trzeci chmielnik 12-13 a tu słynne wody radonowe miedzy innymi horoba królów dna mocz .ch.skóry miażdżyca żylaki itp
może sie uda załapać albo nabrać w butelkę 14-16 noclegi w kijów nastepna rezerwacja 24-29 odessa od 16 do 24 do ustalenia
ja 54 żona 48 lat młodzi duchem kulturalni wrocławianie zainteresowało odpisz darek renata

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl