Forum dyskusyjne

E-papierosy

kategoria podróże po świecie

Merseyman dołączył
28.02.2017

Merseyman 12:57 | 28.02.2017

Witam.
Czy posiada ktoś informacje jak jest z e-papierosami w Tajlandii. Mogę zabrać swojego i zapas liquidów,czy bedę musiał wrócić do analogów.
Googlowałem temat,ale ciężko znalezć coś konkretnego.

LuNi dołączył
10.02.2017

LuNi 13:47 | 28.02.2017

E-papierosy w Tajlandii są popularne i możesz spokojnie zabrać taki sprzęt ze sobą. Tu na miejscu przeważnie są one sprzedawane na ulicznych targach chociaż dostać liquidy z nikotyną jest trudno.
Uwaga tylko na moc akumulatora oraz pojemność pojemników liquidów w bagażu podręcznym.

pietkagab dołączył
06.01.2011

pietkagab 14:32 | 28.02.2017

Z Tajlandii wrocilem nieco ponad 2 tygodnie temu. Mialem problem znalezc e-liquidy na Phuket, a gdy juz znalazlem, to zadano za 10ml 300-400 bhatow (paczka analogow w 7/11 70-90 bhatow). Radze zabrac ze soba, choc moze w Bangkok i innych duzych miastach nie bedzie problemu. Udanej podrozy!!:-)

suselka007 dołączył
10.10.2014

suselka007 09:12 | 01.03.2017

Nie miałam problemu ze znalezieniem liquidów do Foof'a, sporo ludzi vapuje tam e-papierosy :)

Merseyman dołączył
28.02.2017

Merseyman 13:11 | 02.03.2017

Dziękuję za odpowiedzi.Uspokoiłem się.Wcześniej znajdowałem jakieś stare tematy,że jest z tym problem.Mam jeszcze jedna prośbę,może ktoś wie jak jest z Air Asia.Czy tak jak w Europejskich liniach,trzeba mieć wydrukowaną kartę pokładową.Zaczynam w Bangkok a potem lot do Krabi.

LuNi dołączył
10.02.2017

LuNi 09:19 | 03.03.2017

Jeśli posiadasz aplikację Air Asia w swoim smartfonie i jeśli bookujesz oraz
robisz przez nią check-in, to automatycznie dostaniesz boarding pass na smartfona. A jak nie to podejdz do okienka Air-Asia i pokaż numer rezerwacji i paszport a oni wydrukują ci bilet (przeważnie pokazanie paszportu wystarcza)
Bon voyage

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl