Forum dyskusyjne

wąwóz Samaria zimą

kategoria podróże po świecie

kraj Grecja

krakerstramp dołączył
20.03.2009

krakerstramp 14:32 | 28.02.2017

Witam, ma ktoś praktyczną wiedze odnośnie możliwości przebycia wąwozu Samaria na Krecie w okresie zimowym, dokładnie na początku kwietnia? Nie chodzi mi o kolejną ideologiczną wojnę z cyklu ,,przecież zamknięte,, tylko o praktyczną wiedze odnośnie fizycznych możliwosci(przewspinac, przedreptac, przekajaczyc) i jak w praktyce wygląda zamkniecie szlaku( czy bardziej tabliczka ,,zamkniete,, czy zasieki pod prądem i psy:) Bede też wdzieczny za rady dotyczące optymalnego dojazdu(małe autko:)) Pozdrawiam.Krakers:)

xxlmalina dołączył
21.09.2014

xxlmalina 10:07 | 20.03.2017

Cześć, również mam w planach przejście wąwozu Samaria w kwietniu.
Będę na Krecie 08-15 kwiecień. Trekking E4.

dereti dołączył
19.01.2015

dereti 11:58 | 20.03.2017

Spytaj u źródła ; )

info@samaria.gr

Byłam 3 lata temu piękne 8 h spaceru: ) z chęcią kiedyś wrócę.

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 17:30 | 21.03.2017

Witaj, ja byłem pod Samarią w kwietniu 2015. Brama zamknięta na kłódkę. Postanowiliśmy przejść się po okolicznych wzgórzach, ale niestety był płot i nie można było przejść na drugą stronę. Może jakąś dziurę znajdziesz którą mógłbyś się przecisnąć ale tylko może. Zamykają wąwóz nie ze względu na ich kaprys a na to że po zimie z gór Białych spływa woda wąwozem i po prostu bywa nie możliwy do przejścia. Ponoć był nawet wiosną przypadek gdzie zginęło kilku turystów przez wodę spływającą z gór, a wąwóz jak wąwóz nie ma gdzie uciec tylko przed siebie. Dojazd autem jest banalny bo parking jest ok 100 m od wejścia. Pozdrawiam.

dereti dołączył
19.01.2015

dereti 17:59 | 21.03.2017

.. niestety nie tylko od wody splywajscej z gor można zginąć. Do nas przewodniczka wycieczki kila razy powtarzała,, pamiętajcie ze schodzimy w dol kanionu,,Idziemy w dół,dół,dół...
Kilka godzin później wiedziałam dlaczego tak to podkreślała.

wiadomosci.wp.pl/kat,12471,title,Kulisy-tragicznej-smierci-rodz  enstwa-turystow-na-Krecie,wid,9076159,martykul.html

Parking fakt. Kilka królów od zejscia.
Nawet w profiloym mam zdjęcie z tego parkingu LOL

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl