Forum dyskusyjne

szukam kompana na podróż autostopem

kategoria podróże po świecie

kraj Włochy

dolce vita dołączył
15.05.2005

dolce vita 15:29 | 15.05.2005

Jeśli ktoś miałby ochotę na szaloną podróż do Włoch to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Studiuję kulturoznawstwo , a jak wiadomo Włochy to kolebka europejskiej kultury :-) Do Włoch planuję jechać na początku lipca przez Austrię, by zwiedzić przy okazji Wiedeń. Na miejscu natomiast mam zamiar rozejrzeć się za jakąś pracą, bo jak pisałam jestem tylko biiedną studentką :-), a może w trakcie tej eskapady uda się połączyć przyjemne z pożytecznym! Mój adres e-mail: dmws@o2.pl

troll217 dołączył
27.07.2007

troll217 10:55 | 14.04.2009

Hej , podobno stopowanie po wloszech jest zabronione....ale chyba mozliwe ;) prosze o rady jak najtaniej poruszac sie po Wloszech..Genralnie mam na mysli taka objazdowke ,bez pospiechu....

dawidfischer dołączył
12.12.2006

dawidfischer 21:53 | 14.04.2009

plicja sie strasznie czepia i mandaty chca ladowac

sterkes dołączył
19.06.2009

sterkes 14:05 | 28.06.2009

Hej,
W lipcu jadę do Włoch. Będzie gorąco wiem! Ale po krótkim 'przyjżeniu się 'temu krajowi, wiem też, że to super miejsce i to z pewnością na dłużej niż na trzy tygodnie. Każdy zakątek Włoch kryje coś ciekawego.
Wylatuję 10 VII 2009 z Wawy i szwendam się przez następne trzy tygodnie po Włoszech ( Rzym-Toskania-Neapol-Capri-Sycylia) Podróż organizuję samodzielnie, po drodze zawitam do znajomych i pierwszy etap podróży (Rzym) spędzimy razem, potem podróżuję sam. Zabierzam nocować u ludzi z CS ( stowarzyszenie podróżnicze) i z nimi też spędzać czas, ewentualnie nocleg w hostelach - podróżuję raczej z plecakiem niż z walizką.; jestem ciekawy świata i ludzi więc leżąc na plaży wytrzymuję dni max kilka:-)

Jeżeli ktoś jedzie do Włoch w podobnym terminie i ma ochotę spotkać się na piwko, zwiedzić coś razem lub spędzić razem mniejszczą lub większą część podróży zapraszam do kontaktu. Wszystkie globtroterki i globtroterzy mile widziani!
Mam 26 lat i lubię aktywnie spędzać czas; konfliktów nie przewiduję:-) podróżowałem i podróżuję zarówno z bliskimi mi ludźmi, jak i z właśnie poznanymi i zawsze się udaje. Każda spotkana osoba wnosi coś ciekawego!

Jeżeli zbierze się grupa na jakiś kawałek podróży to można wynająć samochód i pobuszować trochę po małych urokliwych, włoskich miasteczkach, których narazie ( z racji planów przemieszczania się pociągami i busami oraz związanymi z tym ograniczeniami czasowymi) nie mam w planach, ale jestem otwarty na zmiany.

Na Sycylii zamierzam być od 22 VII - zaczynam od Catanii, potem Taormina, Mt. Etna, Palermo (wycieczki na wyspy oraz do Cefalu/Agrigento - 31 VII rano lecę do Rzymu, a stamtąd do Polski!
Pozdrawiam i do zobaczyska na szlaku!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl