Forum dyskusyjne


Kolej Transyberyjska Rosja Mongolia Chiny - wrzesien 2017

kategoria podróże po świecie

mari_a dołączył
10.03.2017

mari_a 19:51 | 10.03.2017

Szukamy chętnych na podróż Koleją Transyberyjską. Wstępny plan to wypad początkiem września na ok 3 tygodnie. Trasa: Chiny - > Mongolia - > Rosja.
Wyprawa na wlasna reke i low costowo. Aktualne ceny wylotów z Wawy do Pekinu ok 1200 - 1500 PLN Air Berlin / LOT albo Czech Airlines. Nastepnie transportem kombinowanym Pekin - Ulan Bator i dalej Koleją Transyberyjską do: Buriacja - > Syberia - > Moskwa - >St.Petersburg.
Powrot moze byc przez Ryge - ceny na ten moment ok 400 PLN z Air Baltic.
Wszystko do dogadania - sa 3-4osoby chetne, fajnie byloby zebrac ekipe 5-6 osobowa :) Jesli Ktos zainteresowany tym regionem i Koleja Transyberyjska, to prosba o kontakt :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl