Forum dyskusyjne


SKPT Gdańsk zaprasza do pokazywania slajdów

kategoria podróże po świecie

Tomek86 dołączył
07.10.2007

Tomek86 22:56 | 03.04.2008


Studenckie Koło Przewodników Turystycznych w Gdańsku zaprasza wszystkich zainteresowanych do pokazywania zdjęć z wypraw w różne rejony świata. Jeśli chcecie opowiedzieć o swoich przeżyciach i przygodach nasze Koło daje taką możliwość. Pokazy odbywają się w budynku Bratniaka Politechniki Gdańskiej(tam gdzie klub Kwadratowa) w Sali 402, od godz. 19:00 w każdy wtorek. Jeśli jesteście zainteresowani zaprezentowaniem się u nas, prosimy o kontakt: Tomekwisnia@gmail.com. Najbliższy pokaz odbędzie się 8.04. Krzysiek i Paulina Ellwartowie oraz Gosia Żygiewicz zaprezentują slajdy z wyprawy do Czarnogóry. Zapraszamy!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl