Forum dyskusyjne


Tania Baza noclegowa dla backpackersow

kategoria tanie podróżowanie

kontakt@drabe.pl dołączył
12.03.2017

kontakt@drabe.pl 14:25 | 12.03.2017

Witam Wszystkich,
Ruszamy z akcją której zadaniem będzie stworzenie sieci niskobudżetowych punktów noclegowych. Mój osobisty ambitny cel to utworzenie 5 punktów noclegowych(18 miejsc w każdym) w różnych częściach kraju a w przyszłości także następnych poza jego granicami. Zadanie jakie sobie postawiliśmy to 2 punkty w tym sezonie. Z funduszy własnych zostały już poczynione inwestycje co zaowocowało zakupem gruntu pod pierwszy punkt na mazurach w odległości 8 km od Mikołajek. Rozpoczęły się rozmowy w sprawie zakupu ziemi nad morzem 8 km od Międzyzdrojów. Zapraszam do wsparcia naszej inicjatywy.
zrzutka.pl/kncwav Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl