Forum dyskusyjne


zwiedzanie okolic Bangkoku

kategoria podróże po świecie

elpa dołączył
23.11.2013

elpa 20:05 | 14.03.2017

Mam pytanie czy w jeden dzień zobacze most na rzecze kwai, ferna tygrysów wodospady i jak najlepiej dojojechac tam z Bangkoku


Kama86 dołączył
14.11.2016

Kama86 16:23 | 25.03.2017

Kanchanaburi i wodospady da się nawet na własną rękę w 1 dzień - do Kanchanaburi masz autobusy z BKK, najlepiej z Southern Bus Terminal praktycznie co 20minut, koszt ok 80THB i jadą 2-2,5h (możesz się też dostać z BKK pociągiem, ale jedzie nieco dłużej niż autobus), dalej do wodospadów Erewan są autobusy 8170 za 45THB, jadą ok 1h (pamiętaj, że ostatni autobus spod wodospadów odjeżdża ok 15-16).
Sam most na rzece Kwai jest mocno przereklamowany, ale warto przejechać się pociągiem do ostatniej stacji Nam Tok (koszt to 100THB).Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl