Forum dyskusyjne

wyjazd do Maroka wrzesień pażdziernik

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

bzdink dołączył
15.07.2007

bzdink 11:14 | 06.04.2008

Szukam chętnych na 3-tygodniowy (około :-) wyjazd do Maroka. Trochę łażenia po górach, reszta-włóczęgi po Marakeszu, Fezie i gdzie nas tam nóżki zaprowadzą...

usunięty/nieznany 17:06 | 07.04.2008

Kurde chętnie bym się przyłączyła, ale ja wracam 27 września z Maroka właśnie. A jak chcesz jechać/lecieć? My wylatujemy już w lipcu. Pozdrawiam ; D

bzdink dołączył
15.07.2007

bzdink 21:09 | 07.04.2008

Chcę lecieć do Casablanki, kumpela znalazła bilety w sympatycznej cenie. generalnie początek września tez może być... :-)

misiekgawron dołączył
12.04.2008

misiekgawron 23:26 | 12.04.2008

hej
Byłbym chętny na wyjazd do Maroka. Dla mni eodpowiedni termin to wlasnie przelom wrzesnia i pażdziernika.

usunięty/nieznany 00:35 | 13.04.2008

No ja juz z moimi znajomymi wyjeżdzam w lipcu ok 18 - postanowione, bo onie później nie mogą, a co do powrotu to ja mam 23.09, oni wcześniej. Nasze drogi może sięskrzyżują choć to wielki kraj. Jak byś miał/mieli jakieś pytania wcześniej lub co do wyjazdu to pisz - ja tam będe dłużej już i bardziej na bierząco, więc mogę coś doradzić w szczególności o Marakeszu i Atlasie np. jaka jest rzeczywiście pogoda ; D No i takie tam. Jak masz pytania i chęć utrzymania kontaktu teraz jak i po moim i waszym wyjeździe to pisz nemo.mej@wp.pl. Pozdrawiam

bzdink dołączył
15.07.2007

bzdink 09:07 | 13.04.2008

To super! Mój mejlik bzdink@poczta.onet.pl. Prześlę Ci nasz zarys planu w Maroku. :-)

ursula dołączył
12.01.2008

ursula 21:46 | 15.04.2008

Moglabys podac link skad masz tanie bilety? ja sie wybieram prawdopodobnie do Maroka na poczatku wrzesniej ale raczej nie pozostane tam długo - dalej wybywamy w swiat, tylko teraz siez zastanawiam czy mam leciec z Polski czy z Dublina kombinowac,pozdrawiam

usunięty/nieznany 22:50 | 15.04.2008

www.skyscanner.net/pl/  Pozdrawiam - najlepiej szukaj kazdego osobno przeou, bo razem to czasem nie pokazuje wszystkiego. Kombinuj z przesiadkami. pamiętaj, że tu wyswietlają sie tylko ceny z podatkami, ale bez ceny za bagaż - bo tu jest założenie, że lecisz tylko z podręcznym. Czyli do każdego przelotu poszczególna linią należy doliczyć za 1 szt. bagażu (różni przewoźnicy - rózna waga - to doczytaj ile sobie) i tak: Ryanair - 48 zł, EasyJet 30 zł, WizzAir 27 zł(chyba), AtlasBlue(za free, ale jest oplata za platnosc karta, nawet visa electronik, gdzie u innych płatność ta kartą jest darmowa). No to linie, które najczęściej się napotka lecąc w tym kierunku. I najlepiej najpierw sobie wklep loty z Polski wszędzie i w drugim oknie porównuj wyloty z poszczególnych państ wg rankingu najtańszych na zakładce, gdzie masz wyloty z Polski. Pozdrawiam

usunięty/nieznany 23:01 | 15.04.2008

Ogólnie bezpośrednie są drogie - choć jakiś czas temu z Polski do Agadiru widziałam chyba w czerwcu za 380 zł z przesiadkami. teraz pewnie zdrożały. Cena w Atlas Blue to 5 eur za płatność kartą i tyle trzeba doliczyć, ale zawsze można kupić bilet w kilka osób naraz i płatność będzie dalej 5 eur, więc można między sobą podzielić. Ja proponuję płacić visa electron, bo za tą kartę większość nie pobiera prowizji. I zawsze te kilkadziesiąt zł do przodu ; ] My wylatujemy np. z Poznania do Girony. Potem jedziemy do Barcelonki pozwiedzać i z Barcelony wylatujemy do Marrakeshu. Powrót to ja akurat mam przez Paryż Charles de Gaulle, a potem na Kraków. Ogólnie teraz na wrzesień jest powrót tani tą trasą co ja mam zamiar wracać. To powodzenia w szukaniu ; ]

andre356 dołączył
02.02.2006

andre356 12:31 | 16.04.2008

ja jade do Maroka 5lipca a wracam lipca, narazie sa 2 osoby, jak ktos chce dolaczyc to zapraszam, wylot z Berlina do Malagi, powrot z Casablanki przez Madryt 22 lipca

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 19:09 | 25.04.2008

A czy mogłabyś napisac, ile pieniędzy trzeba miec na tę wyprawę? Tak mniej więcej...Pozdrawiam!

Yavanna dołączył
25.04.2008

Yavanna 19:09 | 25.04.2008

A czy mogłabyś napisac, ile pieniędzy trzeba miec na tę wyprawę? Tak mniej więcej...Pozdrawiam!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl