Forum dyskusyjne


Czarnogóra w maju

kategoria podróże po świecie

moonisia dołączył
25.03.2008

moonisia 14:08 | 06.04.2008

Szukamy fajnych ludzi na wyprawę do Czarnogóry na początku maja(ok.2 tyg.) ,wyjazd zdecydowanie niskobudżetowy, koszt podróży w dwie strony ok 300zł /os. Posiadamy jeszcze dwa lub trzy miejsca w aucie i wiele pomysłów na ciekawe spędzenie czasu (nurkowanie ,rafting, góry...)
Kontakt : 600 043 054 , 510 228 472
mondab3@wp.pl


Jolunia dołączył
31.01.2006

Jolunia 18:17 | 07.04.2008

To w jakim składzie planujecie wyjazd? Czarnogóra, zgodnie z informacjami w internecie, jest bardzo ciekawym krajem. Napisz krótko, jaki jest Wasz plan podróży.
Pozdrawiam


moonisia dołączył
25.03.2008

moonisia 19:32 | 09.04.2008

Jedziemy w trójkę - dwie baby i facet po 30-ce - wszyscy weseli i bezproblemowi. Zebraliśmy trochę informacji o Czarnogórze i na ich podstawie zaplanowaliśmy wstępnie trasę (istnieje możliwość modyfikacji): pierwszy przystanek w Plitwicach, później kawałek Chorwacji lądem i w okolicach Zadaru dobicie do wybrzeża. Czarnogóra - całe wybrzeże, aż do granicy z Albanią, wjazd do Albanii, objechanie jeziora Szkoderskiego, później wzdłuż Tary do Durmitoru (tam rafting). Powrót przez Sarajewo i opcjonalnie Belgrad. To tylko suche informacje, ale sądzę, że kraj zrobi na nas wrażenie.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl