Forum dyskusyjne

Tajlandia- plaza w listopadzie

kategoria podróże po świecie

Agnieszka0303 dołączył
16.05.2017

Agnieszka0303 15:30 | 16.05.2017

Witam

Na poczatku listopada mam zamiar wybrac sie z mezem do Tajlandii.Bedzie to nasz pierwsze raz w tamtych rejonach. Nie mamy jeszcze wybranego miejsca I tutaj prosze Was o pomoc.
Interesuje nas miejsce gdzie mozna wypoczac, gdzie beda piekne widoki a przede wszystkim gdzie pogoda w miare dopisze.
Dodam jeszcze ze niestety deszcze bardzo nas lubia na naszych urlopach 😓
Nie jestesmy osobami imprezowymi i nasz urlop nastawiony jest na wypoczynek na pieknej plazy.

Bardzo prosze o pomoc w wyborze pieknego miejsca na nasz dwutygodniowy urlop.
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 23:13 | 16.05.2017

Polecam Ko Chang też byłam tam w listopadzie ubiegłego roku. Nie padało ani jednego dnia ,chociaż też jestem z tych przyciągających deszcze :(
Wyspa ma piękne plaże ,są atrakcje dla turystów ale nie jest to duża imprezownia. Można wypożyczyć skuterki i na nich zwiedzać sobie całą wyspę .

Agnieszka0303 dołączył
16.05.2017

Agnieszka0303 10:23 | 17.05.2017

Dziekuje za odpowiedz. Mozesz mi prosze napisac na jakim lotnisku ladowalas i jak sie dostalas z lotniska do hotelu? Masz moze jakies polecane miejsca na pobyt na wyspie?

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 09:44 | 17.05.2017

Jest kilka tysięcy km wybrzeża. Wskaż sobie losowo jakieś miejsce i pewnie coś ciekawego znajdziesz. A tak na poważnie zarówno na morzu Andamańskim, jak i w zatoce tajskiej sa setki mniej lub bardziej uczęszczanych wysepek

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 22:58 | 17.05.2017

Ja akurat na Ko Chang jechałam od Kambodży ,ale można lądować w Bangkoku i potem busem na samą wyspę bezpośrednio jechać .Czas dojazdu z Bangkoku na Ko Chang około 6 godzin .Bilet kupisz w prawie każdym biurze turystycznym ,ceny nie pamiętam ale była niewielka. Lepiej kupić bilet na całą trasę czyli włącznie z promem bo niektóre biura oferują tylko do Trat a potem samemu trzeba brać taxi do portu i kupować bilety na prom. Nocowałam w hotelu Ko Chang resort&spa ale nie polecam bo hotel do dużego remontu się nadaję a za tą cenę można znaleźć od ręki lepszy hotel. Chociaż plaże i ogród miała piękny:)W listopadzie spokojnie znajdziesz coś fajnego do spania i nawet taniej jak przez rezerwację internetową .Pozdrawiam Ania

Agnieszka0303 dołączył
16.05.2017

Agnieszka0303 10:21 | 17.05.2017

Wszystkie miejsca wygladaja pieknie na zdjeciach dlatego zalezy mi na zetelmej rekomendacji jakiegos miejsca. Dziekuje za pomoc.

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 21:33 | 21.05.2017

Czy w planach macie zamiar wyłącznie plażować czy również zwiedzać? Chcecie wybrać się do Tajlandii na ląd czy wyspy? Byłam pół roku temu, zwiedziłam Tajlandię od dołu do góry oraz od góry do dołu Kambodżę więc chętnie pomogę.

Agnieszka0303 dołączył
16.05.2017

Agnieszka0303 12:18 | 22.05.2017

Hej.
Planowalismy wybrac sie na jakas wyspe I wykupic nocleg na 2 tygodnie.
Widzialam ze baza turystyczna w Tajlandii jest ogromna wiec na 100% skarzystamy z wycieczek. Przyznam ze jest to wyjazd bardziej wypoczynkowy niz nastawiony na codziennie zwiedzanie.Jezeli orietujesz sie gdzies znajde spokojne miejsce z pieknymi widokami i plaza oraz co warto zobaczyc to bardzo prosze o pomoc.
Dziekuje

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 00:05 | 23.05.2017

Wiele osób pisze o Ko Chang a bliżej jest mniejsza, spokojna i bardzo urokliwa wyspa Ko Samet, z Bangkoku daleko nie jest, jest to jednak bardzo fajna wyspa, na której można się i rozerwać jak i odpocząć.
Możecie sobie wynająć domki tuż przy plaży nie jest to duży koszt, ale domki o dużym komforcie coś takiego to na tym foto niżej:
fotosik.net.pl/di/KC08/kosamet.jpg 

Jak się znudzi można się przebukować gdzieś indziej.

Agnieszka0303 dołączył
16.05.2017

Agnieszka0303 13:12 | 23.05.2017

Dziekuje za odpowiedz.
Wyspa wyglada naprawde pieknie!
Martwi mnie tylko pogoda bo czytalam ze w tamtych rejonach bardzo lubi padac w listopadzie i wszyscy polecaja druga strone Tajlandii w tym okresie a z moim szczesciem do pogody to pewnie nawet gdybym poleciala do Egiptu to bedzie padac 😩

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 13:33 | 23.05.2017

>Dziekuje za odpowiedz.
>Wyspa wyglada naprawde pieknie!
>Martwi mnie tylko pogoda bo czytalam ze w tamtych rejonach bardzo lubi padac w
>listopadzie i wszyscy polecaja druga strone Tajlandii w tym okresie a z moim
>szczesciem do pogody to pewnie nawet gdybym poleciala do Egiptu to bedzie padac
>😩

Jeśli zacznie padać, to zawsze można się przenieść :). Tam naprawdę nie ma żadnego problemu ze znalezieniem noclegu praktycznie w dowolnym miejscu :).

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 15:27 | 23.05.2017

Na dwa tygodnie to polecam odpoczynek z przemieszczeniem się, bo każda wyspa ma swój indywidualny klimat, także możnaby skorzystać z np 3 takich wysp. Co do wysp tajlandzkich to byłam na Phuket i zwiedziłam ją motocyklem całą, Phi Phi, Ko Phi Phi Lee czyli Maya Bay, Bamboo Island, Ko Young, potem już Krabi.

Monsoon dołączył
16.01.2017

Monsoon 21:27 | 25.05.2017

Również polecam Ko Chang, piękna wyspa, sporo plaż do wyboru, a w archipelagu cudowne rafy, w zasadzie najlepsze w calym kraju,jakbyście byli zainteresowani nurkowaniem z rurką. Świetna jest plaża White Sand Beach. Jeśli zapragniecie jeszcze więcej spokoju to nieopodal czekają bezludne wyspy w parku morskim

Listopad to początek pory suchej, w zeszłym roku padało przez klka minut dziennie

Najbardziej pocztowkowa wyspa to Phi Phi, ale cieszy sie ona szalonym wzięciem u turystow, chociaż za dnia kiedy ludzie jada na fakultatywne wycieczki to jest dośc pusto, az nie wroca. Pólysep Railay z klifami w tle, tam już jednak kroluje melanz w rytmie reggae

Park MorskiAo Phang Nga też zachwyca, Z tym,że czesciowo jest zamykany na grudzien, ale trzeba bybyło sprawdzic czy aby nie zamkna wczesniej

Pozdrawiam
Monsoon

www.mynameiswind.com 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl