Forum dyskusyjne


Panasonic DMC FZ8 czy FZ18

kategoria sprzęt turystyczny

dołączył

usunięty/nieznany 14:00 | 14.04.2008

Panasonic DMC FZ8 czy FZ18??? Nad tymi dwoma aparatami się zastanawiam - mie chcę lustrzanki, bo fundusze mam ograniczone. Pytam o opinie, bo na internecie ich sporo. W sumie to interesują mnie zdjecia zrobione tymi aparatami i galerie do tego, żeby poprostu porónać. Ja mam zamiar robic zdjęcia architekturze i ludziom, czasem daleko, czasem makro. Czekam na odzew. I jak z konwrterami, bo czytałam, że Raynox dobry jest i jak wpółpracuje ze sprzętem w obu modelach. PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl