Forum dyskusyjne


Kurortowi podróżnicy

kategoria podróże po świecie

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 17:02 | 15.04.2008

Szanowni Uzytkownicy a przede wszystkim Izabelo (z watku poniżej)! Nie odniosę się do całej tej dyskusji dot zdjęć, w galerii zdjęć nie wystawiam więc też nie oceniam. Dlaczego jednak z góry negujesz obecność tzw "kurortowych" podróżników, czy według ciebie sa gorsi? Chciałabyś stworzyć z tego portalu jakąś zamkniętą klikę osób przechwalających się kto dalej dojechał za mniej kasy? Co za bzdura! Nie moge nazwać tego inaczej niż podrózniczym snobizmem! Przeciez sama twierdzisz że to trzeba czuć - forma nie ma tu znaczenia. Sama podróżuję podobnie jak ty - backpacking a od jakiegoś czasu wyprawy samochodowe (najbliższa juz za tydzień!) ale nie mam problemu z tym że ktoś był na wycieczce na Majorce. Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl