Forum dyskusyjne


przejście graniczne

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

KarolEyeNa dołączył
09.05.2007

KarolEyeNa 14:21 | 16.04.2008

Witam!!! orientujecie się może, czy między miejscowościami Rahiv (Rachow) po stronie ukraińskiej a Sighetu Marmaţiei w Rumunii można przekroczyć granicę? Znalazłam 2 różne mapy - jedna pokazuje połączeni kolejowe, na drugiej tory przedstawione są równolegle:)) i nie ma możliwości przejścia na stronę ukraińską. W niektórych przewodnikach wspominają o granicy w tym miejscu, ale nie podają rodzaju przejścia, w pozostałych podane jest tylko przejście kolejowe na trasie do Suczawy. Znalazłam połączenie kolejowe z Iwanofrankowska do Rachowa, ale potrzebuje również informacji o dalszym połączeniu przez granicę z Rumunią. Może wiecie o czymś cennym dla mnie:)? pozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl