Forum dyskusyjne

organizacja wyprawy - pomoc

kategoria podróże po świecie

MaRrTtAa dołączył
16.04.2008

MaRrTtAa 16:32 | 16.04.2008

Witam,
Zamierzam wybrac sie w tym roku sierpien/wrzesien do Mongoli - bedzie to moja pierwsza taka wyprawa - chciala bym uzyskac informacje jak sie do tego wszystkiego zabrac , co i jak ??
Dziekuje z góry za info..:)

milosz dołączył
07.05.2008

milosz 14:03 | 07.05.2008

Czesc ja rowniez sie wybieram czy bylaby mozliwosc wyjazdu razem??

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 18:13 | 08.05.2008

byłem na podobnej wyprawie słuze radą gg 5090745 lub camb@op.pl

MaRrTtAa dołączył
16.04.2008

MaRrTtAa 11:30 | 16.06.2008

Witam,

Moja wyprawa staneła w miejscu , bo ludzie z którymia miałam rószyc sie wycofali, wiec jesli masz ochote to było by maprawde miło:)
Ps. przygotowania stanely w miejscu generalnie jeszcze na niczym :)
Pozdrawiam,
gg. 400749, marta-cieplak@o2.pl

stelmach33 dołączył
20.05.2007

stelmach33 16:50 | 15.06.2008

Wszystkim wybierającym się do Mongolii,chciałbym polecić usługi polskojęzycznej przewodniczki-Pani Ady.Pani ta studiowała w Polsce i dosc dobrze zna język polski,poza tym jest osobą rzetelną ,uczciwą i na pewno porozując z nią będziecie zadowoleni.W zeszłym roku sprawdziłem to na sobie i wraz z kilkoma znajomymi zwiedzałem Mongolie z >polskim< przewodnikiem.Poza tym,z tego co się zdązyłem zorientować,Pani Ada jest osobą cenowo konkurencyjną,w stosunku do innych przewodników.Zainteresowanym przesle adres,numery telefonów,e-maila , a nawet fotki.Pozdrawiam! Piszcie do mnie: stelmach33@op.pl

Bintuprik dołączył
01.04.2008

Bintuprik 23:42 | 15.06.2008

ja też odpowiem na wszelkie pytania. W moim profilu jest też tekst z praktycznymi poradami. jakby co:
bintuprik@gmail.com

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl