Forum dyskusyjne


wycieczka wypoczynkowo turystyczna do Grecji

kategoria inne

kraj Grecja

Achim58 dołączył
16.04.2008

Achim58 21:33 | 16.04.2008

Po raz pierwszy w życiu wybieramy się samochodem w cieplejsze miejsce. Chcemy załatwić bezpośrednio noclegi ze śniadaniami w jakimś ciekawym miejscu w pobliżu Aten ale blisko plaży. Nie mamy doświadczenia w takich eskapadach a z języków znam w miarę rosyjski i ledwie angielski - za to mamy wolne 2 miejsca w samochodzie. Szukamy kulturalnej pary w podobnym wieku (30-50) :) którą interesuje taka wyprawa. Znajoma w Atenach zobowiązała się znaleźć jakieś niedrogie noclegi w okolicy Aten. Wskazane byłoby aby zainteresowani byli bardziej doświadczeni w tego typu wycieczkach niż my. Może ktoś doradziłby jakąś ciekawą trasę dojazdową i zwiedzanie po drodze do Grecji ... słowem jeśli już nie udział w wycieczce to chociaż dobre rady, propozycje trasy - wszelka pomoc dobrze widziana.
Termin : 31 maj - 15 czerwiec (plus minus dzień) . Zainteresowani udziałem lub pomocą - kontakt GG 139508, skype achim58, mail zurowski@gmai.comStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl