Forum dyskusyjne

kupno biletu

kategoria tanie podróżowanie

kraj Ukraina

teofil1122 dołączył
03.07.2016

teofil1122 17:39 | 10.08.2017

witam jutro wyjezdzam do lwowa mam bilety z przemysla do lwowa , niestety nie mam biletow powrotnych , moja prosba w ktorym miejscu na dworcu w lwowie znajduja sie kasy zagraniczne , czy czeba miec przy sobie paszport aby kupic bilety, dawniej na pierszym pietrze byly kasy na polaczenia zagraniczne , takie mam wiadomosci , nie wiem czy jeszcze istnieja , prosze o wiadomosci , pozdrawiam

Nieznany dołączył
16.07.2017

Nieznany 22:47 | 10.08.2017

A nie możesz kupić biletów po prostu u kierowcy? Na Ukrainie to standard.

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 23:45 | 10.08.2017

W maju 2017 kupowałem przez internet na stronie www.busfor.pl  Nie żebym jakoś szczególnie chciał polecać firmę (choć nie było żadnych problemów), ale jak szukasz jakiś opcji .... W razie czego kasy są na dworcu autobusowym (obok kolejowego), ale nie pamiętam, żeby ok północy (a tak jechałem) ktoś tam był ... Co do uwagi przedmówcy, nie widziałem,, żeby na wyjazdy do Polski ktokolwiek próbował kupować bilety u kierowcy.... Na te rejsy jest na ogół komplet

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl