Forum dyskusyjne

Niagara

kategoria podróże po świecie

kraj Usa

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 22:53 | 10.08.2017

Orientujecie się jak to jest ze 'zwiedzaniem' Niagary? Czy trzeba wcześniej wykupić wejście na teren wodospadu, rejs statkiem? Wiem że jest jakaś możliwość oglądania jej id strony Kanady? Chciałabym polecieć tam samolotem z NY - jakieś rady???

zwyklyktos dołączył
04.02.2016

zwyklyktos 05:18 | 17.08.2017

Witaj, odpwoadajac na Twoje pytania; nie trzeba placic za wejscie na teren generalnie aczkolwiek statek jest platny i zjazd winda po amerykanskiej tronie pod wodospad tez jest platny. Reszte mozan obejrzec za darmo.

geodetka dołączył
14.08.2016

geodetka 06:17 | 17.08.2017

Witaj, nie wiem od ktorej strony chcesz docelowo zwiedzac i ogladac Niagare, ale polecam od strony Kanadyjskiej, ladniejszy widok, i do tego mozesz sobie wstapic na wieze widokowa Sky Tower i tam juz z samej gory zobaczysz caly wodospad w panoramie.

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 09:59 | 17.08.2017

A jak można dostać się na stronę Kanadyjską by oglądać Niagarę? Tam tez jest statek? Wybieram się na wodospad specjalnie z Nowego Jorku więc kto wie, ten może mi doradzić jakie opcje przemieszczenia się dla mnie będą najkorzystniejsze.

geodetka dołączył
14.08.2016

geodetka 17:25 | 17.08.2017

Wypozycz auto na lotnisku na miejscu i mozesz zwiedac z dwuch stron. ( przejedziesz sobie przez granice )

geodetka dołączył
14.08.2016

geodetka 17:26 | 17.08.2017

Strona kanadyjska tez ma statek, pod Niagara plywaja 2 statki , jeden czerwony a drugi niebieski, kazdy nalezy do odobnego panstwa.

Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 22:26 | 17.08.2017

>A jak można dostać się na stronę Kanadyjską by oglądać Niagarę? Tam tez jest statek?
>Wybieram się na wodospad specjalnie z Nowego Jorku więc kto wie, ten może mi doradzić
>jakie opcje przemieszczenia się dla mnie będą najkorzystniejsze.

Ja po prostu przeszedłem po moście z Kanady do USA i potem z powrotem, myślę, że nadal jest to możliwe. Samochód może i trochę pomaga, ale głównie zwiedzaliśmy wszystko piechotą, włącznie z samym miastem Niagara Falls (w Kanadzie). Dwukrotnie na wieży mieliśmy obiad, widok rzeczywiście fajny, tym bardziej, że restauracja się obraca.

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 16:49 | 18.08.2017

Super podpowiedzi, dziękuję Wam bardzo!
Ile czasu rekomendujecie poświęcić na Niagare? Dzień wystarczy czy dwa? Ciesze się że nie trzeba robić żadnych rezerwacji, ułatwia to człowiekowi planowanie. Jakie są połączenia komunikacyjne z lotniska do wodospadu?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl