Forum dyskusyjne

Maroko Hiszpania LIPIEC 2008

kategoria podróże po świecie

kraj Maroko

oklej dołączył
23.04.2008

oklej 09:47 | 24.04.2008

Witam !

Planuje wyjazd do Maroko + jakas Hiszpa w drodze powrotnej. Interesuja mnie wszelkie informacje na temat przeprawy przez Ciesnine Giblartarska i jej ceny. Wiem ze sa szybkie promy (ok E35 za osobe w jedna strone) Gdzies mi sie o uszy obilo ze mozna tez zlapac wolny prom , ktory ponac jest tanszy, ale nie udalo mi sie do tej pory znalezc zadnych konkretnych informacji. Poza tym ... Jade z kolezanka. Chetnie spiknelibysmy sie jeszcze z kims. Wyjazd po Henku Openerze, czyli w okolicach 5 lipca. Planujemy sie zatrzymac u znajomych pod Barcelona na jakies 2 noce (niestety nie dam rady nikogo na nocleg juz wkrecic i trza sie bedzie jakos rozdzielic). Trasa podróży istnieje dopiero w zarysie. Jesli jest ktokolwiek chetny, lub mialby ktos jakies uzyteczne informacje (np. prom, aktualne ceny transportu i zywnosci w samym Maroko) prosze sie odzywac na oklej@op.pl lub GG 7285633 .
PS. nadaje z Włocławka

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl