Forum dyskusyjne


motyw podróży

kategoria inne

Tabita* dołączył
30.03.2008

Tabita* 17:21 | 27.04.2008

Witam:)
Jestem tegoroczną maturzystką. Na maturę ustną z j. polskiego mam motyw podróże. Postanowiłam udowodnić, że obecne podróże- podejmowane przez nas- ich miłośników i wszystkich osób, dla których podróżowanie to nie tylko pasja ale również sposób na życie- są równie interesujące jak te reprezentowane przez literaturę.
Dlatego też zwracam się z prośbą do wszystkich osób, które chcą i mogą podzielić się swoimi relacjami z podróży o kontakt zemną: nutka17@onet.eu lub na gg: 3674261. Mile widziany jest Wasz komentarz typu: co wniosła ta podróż do waszego życia, czego nauczyła, co dzięki niej zyskaliście, o jakie doświadczenia Was wzbogaciła, itp.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl