Forum dyskusyjne


samochód Turcja objazdówka przełom sierpnia i września

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

colcolcol dołączył
20.05.2007

colcolcol 19:15 | 27.04.2008

Witam, jak wszystko pójdzie dobrze wybieram sie z rodziną (2+2) na przełomie sierpnia i września do Turcji przez Rumunie i Bułgarię, mam zamiar dotrzeć do południowego wybrzeża i wrócić zachodnim brzegiem, zachaczyć o Halkidiki. Koszt całości około 4 tyś na 4 osoby, czas 10-12 dni, noclegi: campingi, wyżywienie własne + miejscowe specjały. Mam doświadczenie w organizowaniu takich "wyprawek", od pietnastu lat jeżdże po Europie. Biała plama to Turcja, rum, bułg i bałkany ale w tych ostatnich jest teraz niespokojnie, szkoda... Szukam samodzielnych: własne auto, najchetniej rodzina. Nie musimy jechac tą sama trasa , nawet razem nie musimy podróżować, wystarczy świadomość, że gdzieś się spotkamy i wymienimy doświadczenia, mile widziane wspólne biwakowanie. PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl