Forum dyskusyjne

Wwiezienie cd i mp3 muzyki do usa-można

kategoria podróże po świecie

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 08:14 | 02.05.2008

Chciałbym wwieść muzykę do Usa w postaci mp3 na płytkach lub zwykłych cd do słuchania w aucie?Pytanie czy to jest legalne i czy na lotnisku ktoś sie może doczepić?

emski dołączył
13.12.2003

emski 02:12 | 03.05.2008

jak beda poprzekladane kielbasa albo oscypkiem to na pewno zabiora ci kielbase i oscypek /chociaz mi sie udalo ostatnio przeszmuglowac tenzesz oscypek/ a CD bez problemu :-)))

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 08:44 | 03.05.2008

dzięki,wolałem zapytac bo jak ostatnio patrzyłem na lotnisku jak przekopywali każdą rzecz to masakra a biorąc pod uwagę jeszcze ich fixy to lepiej sie upewnić,jeden z moich ulubionych amerykańskich fixów to taki że:nie można z innych stanów-mówimy o drodze lądowej-wwozić do kaliforni świeżych owoców(!!!!):)
Pozdr

calicali (ban) dołączył
13.06.2007

calicali (ban) 10:16 | 03.05.2008

To nie fixy. Np w Chile jadąc z Ariki do Santiago, obojętnie samolotem czy autobusem, też nie wolno przewozic swieżych owocow.

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 11:02 | 03.05.2008

Jaki powód jest w chile?Bo do kaliforni nie wolno wwozić bo oni kalifornijczycy uznali swe warzywa i owoce najlepsze w Usa(choć tak nie jest) i...stąd ten powód

calicali (ban) dołączył
13.06.2007

calicali (ban) 13:20 | 03.05.2008

Takie ograniczenia sa na calym swiecie. Do Polski i wogóle do Europy tez nie mozna przywozic z poza kontynentu żadnych owoców, nabiału ani mięsa. To samo dotyczy Australii, Nowej Zelandii i wielu krajow poludniowoamerykanskich. Na Hawaje nawet z kontynentalnego USA tez nie mozna wwozic żywnosci. Chodzi o ochrone przed chorobami

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 14:32 | 03.05.2008

No na hawaje raczej nie dostaniesz się lądem ale z utah lub nevady żeby jabłka nie wwieżć,dla mnie dziwne:)

emski dołączył
13.12.2003

emski 14:41 | 03.05.2008

skad to ci sie wziele jako powod? jedyny powod to jest klimat Californi i kazdy robal przyniesiony w owocach czy grzyb rozprzesztrzenia sie blyskawicznie i to jest jedyny powod restrykcji wwozu swiezych owocow

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:45 | 03.05.2008

Przewodnik mi o tym powiedział jak byłem i czytałem w mądrym piśmie;),ok -dla mnie jest to dziwne tak samo jak to,że po 23 nie ma prawa nikt przebywać na plaży ale już nie bede rozwijał wątku
na razie

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl