Forum dyskusyjne


DUBAJ- wiza

kategoria podróże po świecie

basiam dołączył
04.05.2008

basiam 22:03 | 05.05.2008

Witam, lecę do Tanzanii i będę miała przesiadkę w Dubaju, kupuję dwa osobne bilety jeden do Dubaju, a następny z Dubaju do Zanzibar. Zatem teoretycznie będę musiała przejść przez przejście graniczne by odebrać mój bagaż, i zaraz potem znowu go nadać – czyli „wejdę” do Dubaju i powinnam mieć wizę, ale jak wygląda to w praktyce, czy rzeczywiście muszę mieć wizę?
Basia


grzegorz77 (ban) dołączył
25.05.2007

grzegorz77 (ban) 23:12 | 05.05.2008

Wcale nie musisz przechodzic przez odprawe graniczną. Po wyjsciu z samolotu podejdziesz na stanowisko "Transfer", pokażesz swoj bilet i kwitek bagażowy i sami ci przetransferują bagaz na nastepny lot. Jest mozliwosc otrzymania wizy tranzytowej do 3 dni, ale to trzeba załatwiać wczesniej przed podróżą przez linie lotniczą na którą masz bilet.


basiam dołączył
04.05.2008

basiam 23:29 | 05.05.2008

dzięki, sprawdziłam i rzeczywiście mogę dostać wizę tranzytową do 96h, i chyba wykorzystam tę szanse na zwiedzenie Dubaju.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl