Forum dyskusyjne


WYPRAWA ROWEROWA2005 OD MORZA DO MORZA BICYCLE PL

kategoria podróże po świecie

bicycle.pl dołączył
08.06.2005

bicycle.pl 02:28 | 08.06.2005

WYPRAWA ROWEROWA2005 OD MORZA DO MORZA BICYCLE.PL

Już na początku lipca wyrusza z Gdańska rowerowa wyprawa Gdańsk – Odessa (4.07-18.08). Poczuj smak CROTO – wyprawy! Dołącz do nas!

Wyprawa potrwa od 4 lipca do 18 sierpnia. Trasa wiedzie przez północne rejony Polski do Suwałk, później etap „Polski egzotycznej”, czyli podróż wschodnią częścią Polski do Zamościa. Granice przekraczamy w Hrebennem, na 1040 kilometrze. Stamtąd do Lwowa, Kamieńca Podolskiego i Odessy. Organizatorem wyprawy od Morza do Morza, czyli z Gdańska do Odessy jest Stowarzyszenie Podróżników CROTOS oraz litewska organizacja GMPR Lithuanian Fund.

Wyprawa ma charakter międzynarodowy. Podobnie jak w przypadku poprzednich wypraw (The Great Millennium Peace Ride 1998-2000, Warszawa – Wilno 2003, Nordkapp - Ateny 2004) spodziewamy się, że w wyprawie będą brać udział przedstawiciele kilkunastu krajów. W trakcie ostatniej wyprawy na różnych etapach brało udział ok. 250 osób z 16 krajów (najmłodszy uczestnik miał 12 lat, a najstarszy 69 lat). Dodatkowo we Lwowie połączymy nasze siły z grupą rowerową z Litwy, która jest głównym organizatorem wypraw pod hasłem BalitcCycle. Gwarantujemy spotkanie ze znanym, litewskim podróżnikiem Sigitasem Kucasem.

Dzienne dystanse wynoszą od 50 do 90 km. Trasa jest tak opracowana, aby mogli pokonać ją wszyscy uczestnicy. Zarówno osoby bez dużego doświadczenia podróżniczego, jak i żądne nowych wyzwań znajdą etapy dla siebie.
Dołączyć można się na dowolny odcinek w dowolnym miejscu: na jeden dzień, jeden tydzień lub na całą wyprawę.

Wszystkie szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy, a także relacje członków poprzednich wypraw znajdą się na stronie www.bicycle.pl.  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres info@bicycle.pl

DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!

Sławomir Płatek
slawomir.platek@bicycle.pl
+48609179599Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl