Forum dyskusyjne

brak sortowania zdjęć z poszczególnych krajów

kategoria uwagi do forum i serwisu

McUch dołączył
07.03.2008

McUch 11:34 | 14.05.2008

Witam .Nie wiem czy tylko ja spotkałem się z tym problemem, ale serwis nie sortuje od niedawna zdjęć z danego kraju. Zamiast oglądać w kolejności wyskakuja zupełnie pomieszane.

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 12:57 | 14.05.2008

ja również się z tym spotkałam, ale tylko jsli nazwe kraju wpisuję w górnej wyszukiwarce, jesli korzystam z podpowiedzi (np. przy 100 najnowszych) sortuje prawidłowo. Natomiast nie ustawia wg najlepszych czy najbardziej popularnych. czyli jest coś nie tak z sortowaniem.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 13:28 | 14.05.2008

WItam

Czy mozesz opisac dokladniej co robiles, z jakiego miejsca, url? Ja sprawdzalem i jest OK.
Dla wyjasnienia sortowanie przy wyszukaniu dziala inaczej

GlobAdmin

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 13:50 | 14.05.2008

nie wiem co to jest "url"
ale jesli chodzi o mnie, to gdy wpisuje "kuba" w górnej wyszukiwarce po prawej, na głównej stronie to wyskakują mi zdjęcia głównie z Kuby ale i z Maroka i z Bośni
jesli korzystam z podpowiedzi na "najnowsze 100" i wybieram KUBA - wyskakaują mi zdjęicci tylko z Kuby, ale za to nie działa na nie typ sortowania - "najlepsze", czy "najpopularniejsze"- kolejność nie układa się wg tych wytycznych

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 19:31 | 14.05.2008

Sortowanie jest mozliwe w przypadku wybrania konkretnego kraju. W przypadku szukania po nazwie nie ma takiej mozliwosci.

GlobAdmin

marianna_p dołączył
15.04.2008

marianna_p 19:59 | 14.05.2008

tak właśnie było - wybrałam KUBĘ i chciałm, aby mi posortował wg najlepszych - i nic z tego nie wyszło

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:01 | 14.05.2008

OK teraz widzimy o co chodzi
Bedzie poprawione
Dzieki

GlobAdmin

McUch dołączył
07.03.2008

McUch 00:41 | 15.05.2008

chodzi o wyswietlanie najlepszych zdjęć z danego kraju-b. fajna opcja- niestety nie działa :( Dzięki za zainteresowanie.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 09:07 | 20.05.2008

Problem zostal usuniety. Zostalo tez znacznie przyspieszone dzialanie Galerii.

pozdrawiam

GlobAdmin

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl