Forum dyskusyjne

Krym lipiec pociągiem - kto z nami

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

zralok dołączył
18.05.2008

zralok 17:22 | 18.05.2008

Witam serdecznie. Wybieramy się w połowie lipca grupą 4 -osobową na Krym. Podróż chcemy odbyć pociągiem z Warszawy bezpośrednio do Symferopola, prawdopodobnie 12.07. (może wcześniej, gdyby komuś odpowiadało)- na dwa tygodnie. Szukamy jeszcze min. 2 osób, aby zmniejszyć koszty przejazdu - 40% tańszy bilet w dwie strony przy 6-osobowej ekipie. Z moich przeliczeń wynika że bilet po zniżce kosztowałby ok. 360 zł. w dwie strony.
Jeżeli ktoś chciałby też zmniejszyć koszty to proszę o kontakt zralok@wp.pl

jaco dołączył
13.05.2008

jaco 19:52 | 20.05.2008

że tak się wtrącę te 360 zł to od osoby ? bo jakby co macie samolot z Lwowa do Symferopolu za około 160 zł w dwie strony

webb dołączył
28.03.2008

webb 21:58 | 21.05.2008

Zanim wsiądziecie do samolotu ze Lwowa, proponuję najpierw go obejrzeć. 160,- w obie strony to chyba też małe przekłamanie, a jazda ukraińskim pociągiem też zapewnia niezapomniane wrażenia.

Bintuprik dołączył
01.04.2008

Bintuprik 18:17 | 23.05.2008

najtaniej by wyszlo pojechac w wawy do przemysla (50zł), stamtad autobusem do lwowa(15 zł), i tam wsiasc w pociag na Krym. Kilka lat temu jechałam z Lwowa do Odessy (300km od Krymu jakoś, 800km ze lwowa)), i zaplaciłam 50 zł w jedną stronę, w drugą jechałam pociagiem bez przedziałów za ... 25 zlotych.
ale to troche przesiadek jest

waschow dołączył
01.01.2008

waschow 23:40 | 25.05.2008

Wybieram się w lipcu do Odessy po drodze chciałbym zatrzymać się na kilka dni w Lwowie i Kijowie. Trochę z czasem u mnie słabo więc zacząłem sprawdzać tanie linie lotnicze. Wizzair np 11.07 Lwów - Kijów wychodzi 68 UAH (pewnie jeszcze +bagaż i za płatność kartą).
Analogicznie Kijów - Odessa (np. 13.07). Zastanawiam się tylko jaki standard zaproponuje Wizzair pasażerom na Ukrainie.

human-ka dołączył
24.06.2008

human-ka 22:20 | 01.07.2008

też po mnie chodzi to pytanie...
ale cóż ze względu na przyspieszenie powrotu zarezerwowaliśmy Simf- Kiev (przerwa na nocleg i zwiedzanie stolicy) i Kiev- Lviv własnie w wizzair
Pierwsze połaczenie całość dla 2 osób 250 hrywien, drugie ok 200 hrywien
Przygoda przygodą, ale mam nadziję że nie bedzie mialo to za wiele wspólnego z radziecką techniką sprzed lat 40 ;)
ktoś też skusił się na promocje wizzair?

ankh82 dołączył
01.07.2008

ankh82 23:12 | 01.07.2008

polecam ta opcje, jest chyba najtansza. co prawda jak sie jedzie w ciemno- tzn kupuje biulet we lwowie, to moze byc problem, bo albo sa albo nie ma- to zalezy od widzi mi sie- kasjerki. jak jedna mowi nie ma, warto zapytac babki obok w okienku. pare lat temu noc spedzilam na lwoskim dworcu by dostac bilet i z rana dalo rade. mialysmy kupiennyj. no coz ok 70 zl wywalilysmy, troche zdarli, ale bylo ok.

ankh82 dołączył
01.07.2008

ankh82 23:09 | 01.07.2008

"jazda ukraińskim pociągiem też zapewnia niezapomniane wrażenia."

chyba poalkoholowe. ;)

mickin dołączył
18.11.2007

mickin 22:50 | 02.07.2008

Ja jechałem z Poznani do Kijowa kuszetkami 212 zł( 2 lata temu) i po zwiedzeniu Kijowa na drugi dzień jechaliśmy do Symferopola tez kuszetkami tylko tu już dużo taniej. a potem busami z wokzału. proponuje w pierwsza stronę nie jechać przez Przemyśl bo jest to jak na początek wycieczki zniechęcający przejazd:) Powodzenia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl