Forum dyskusyjne

wrzesien w meksyku

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

iwomaz dołączył
06.06.2007

iwomaz 15:14 | 20.05.2008

planujemy wyjazd do meksyku na miesiac....w jakim okresie najlepiej sie tam wybrac..czy wrzesien jest odpowiedni jesli chodzi o warunki klimatyczne??

Sobieski dołączył
08.05.2008

Sobieski 15:50 | 20.05.2008

z tego co wiem to kazda pora jest tam dobra. Od kwietnia do pazdziernika jest pora deszczowa ale deszcze przewaznie padaja krotko ale obficie przewaznie kolo wieczora. We wrzesniu moze wiać dosc silnye, bo chyba jest to sezon na huragany (ale nie jestem pewny na 100%) Ja sie wybieram w te rejony ale dopiero tak gdzies w polowei marca 2009 na jakies 40-50 dni.

arica dołączył
12.06.2006

arica 20:20 | 20.05.2008

To fakt, we wrzesniu w Meksyku - zwlaszcza na Jukatanie moze byc nie ciekawie. Jest to pora huraganow i lepiej przesunac swoj wyjazd na pazdziernik. Sama bylam w pazdzierniku w 2007 i pogoda byla juz calkiem ok, a na Jukatanie bylo nawet mocno upalnie! :)

emski dołączył
13.12.2003

emski 21:06 | 20.05.2008

od konca pazdziernika gwarantowana pogoda ja mowie o Yucatan prznajmniej nie ma huraganow chociaz dzisiaj swiat stoi do gory nogami a przynajmniej pogoda najlepszy czas to grudzien do marca nie ma takiej upierdliwej wilgoci ale tez i ceny ida do gory bo to sezon

Sobieski dołączył
08.05.2008

Sobieski 22:03 | 20.05.2008

i mniej komarów to tez zaleta :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl