Forum dyskusyjne


Czechy na rowerze

kategoria podróże po świecie

kraj Czechy

Tanger dołączył
21.05.2008

Tanger 22:14 | 21.05.2008

Mam pytanie, czy warto wybrać się do Czech na rowerze, czy można tam przeżyć nie znając języka i co jest warte zwiedzenia na rowerze, gdzie można nocować? dziękuje z góry za wszelkie informacje


Travelers dołączył
22.11.2015

Travelers 19:49 | 06.12.2015

Jeśli chodzi o przeżycie w Czechach nie znając języka to na terenach przy granicy z Polską bez problemu porozumiesz się po polsku i nawet zapłacisz złotówkami np. Skalne Miasto w Czechach. Jednak im bardziej w głąb Czech tym trudniej będzie porozumieć się. W hotelach, restauracjach czy np. w Pradze bez problemu dogadasz się po angielsku, ale w małych miejscowościach, restauracjach, sklepach, czy nawet muzeach może być trudniej i trzeba będzie trochę na migi :)

Co do zwiedzania na rowerze to myślę, że nie powinno być większych kłopotów kwestia znalezienia tylko ciekawych miejsc i tak dla przykładu ja na rowerze pojechałem z Kutnej Hory do Zlebów przez Caslav i jest tam bardzo fajna ścieżka rowerowa także nie pogubisz się. Od razu dodam, że rowery wypożyczyłem w hotelu w którym byłem.

Co do noclegów to ciężko powiedzieć jakie są Twoje oczekiwania bo hotel w praktycznie każdej większej miejscowości znajdziesz.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl