Forum dyskusyjne

W poszukiwaniu Raju

kategoria podróże po świecie

sziwa dołączył
31.03.2002

sziwa 13:58 | 24.05.2008

Chciałem z Żoną pojechać gdzieś na dalekie wakacje. Mamy budżet 3000 euro na 2/tygodnie, All Inclusive. Byliśmy już na Dominikanie, Kubie, w Meksyku, Kenii...... Szukam jakiś innych, ciewakych kierunków, z pięknymi, rajskimi plażami i bez setek turystów na około. Lubimy raczej odludne miejsca, gdzieś na uboczu. Jakie kierunki możecie polecić (Europa, Egipt, Turcja, Kanary odpadają) ?? Jakieś inne wyspy na Karaibach? Malediwy? Tajlandia? Gdzieś indziej ????? Pomóżcie. Dzięki

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 00:16 | 25.05.2008

tajlandia pełno turystow malediwy raczej tez nei bylem
z moich doswiadczeń wyspy malezji we wrzesniu bylem rajsko puste plaze fauna flora zapiera dech w piersiach organizując sobie sami 3keuro ok biuro podrózy to pewnie dwa razy weicej powodzenia i rajskich wakacji zycze pzdr

WeronikaM dołączył
26.05.2008

WeronikaM 17:32 | 27.05.2008

Ja polecam Polinezje Francuską lub Fiji;-) Hawaje to bede wiedziała w sierpniu bo wtedy tam jade. Zobaczcie jak tam jest na www.weronika.biz  Pozdrawiam

usunięty/nieznany 20:40 | 27.05.2008

Widziales juz sporo, szczegolnie ze plaze Dominikany czy Kuby sa naprawde ladne choc czesto mocno oblegane. Jesli Malezja to polecam Langhawi - choc miejscami bywają tam problemy z nicieniami! Na piuerwszy rzut oka plaze Bali wgladają mniej ciekawie, ale wyspa jest warta nazywania jej rajem. Mnie tez podobal sie klimat plaż Bay of Plenty w Nowej Zelandii - choc tez juz się skomercjonalizowala. Blizej znajdziesz plaze puste i ladne nawet na Rodos - byle pojechac za Lindos - im dalej od miasta rodos i lindos tym lepiej. ITD... Milego wypoczynku

roterka dołączył
16.10.2007

roterka 11:09 | 03.06.2008

polecam SriLankę. Ocean Indyjski więc cieplutki, plaże piaszczyste - choć piasek nie jest złocisty i trochę ziarnisty ;-) generalnie spokój....polecam jeden z 10 najbardziej ekologicznych ośrodków na świecie: Ranweli Village - SPA Resorts. Jest to hotel na półwyspie z jednej strony otoczonym rzeką, z drugiej oceanem, aby tam się dostać trzeba przepływać tratwą...zabiegi ayurwedyczne tam proponowane są rewelacyjne!!!! a i zwiedzać jest co na Sri Lance.... :-) Ranweli ma swoją stronkę w necie. Można zobaczyc co tam czeka na klientów :-) dodam jeszcze, że jedzenie wyśmienite, najpyszniejsze ananasy jadłam właśnie tam! no i herbata ceylońska.......w przypadku zainteresowania mogę podesłać kilka fotek i podać więcej szczegółów. pozdrawiam :-)

Divemaster dołączył
30.05.2008

Divemaster 12:36 | 03.06.2008

Z Malediwami moze byc klopot z tym budzetem, chyba ze to na osobe.
Tajlandia wydaje sie byc ciekawa propozycja i jest sporo miejsc bez tloku, poza tym jak gustujecie w owocach morza i generalnie dobrej kuchni to bedziecie przynajmniej w kulinarnym raju. Jak sie zdecydujecie to napiszcie.

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 14:57 | 03.06.2008

będę może monotematyczna, ale konsekwentnie polecam Indonezję, bo jedynie o niej mogę bez wahania powiedzieć - Raj. Oprócz niesamowitej różnorodności wrażeń dla oka, jest jeszcze wiele dla duszy.... no i rzadko już spotykana bezinteresowna życzliwość dla turystów :D

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl