Forum dyskusyjne

autokarem do Turcji

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

Gabrysia dołączył
24.05.2008

Gabrysia 14:37 | 24.05.2008

czy ktos sie moze orientuje czy istaniej jakies polaczenie autokarowe miedzy Polska a Turcja??albo moze jakies tanie polaczenie samolotem przez inne kraje europejskie??z gory dziekuje za pomoc

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 15:13 | 24.05.2008

Masz dostęp do net-u,wiec sprawdź sama w google.pl na przykład..Poza tym musisz podac z jakiego miasta startujesz..
Powodzenia!

Gabrysia dołączył
24.05.2008

Gabrysia 20:39 | 24.05.2008

Wlasnie problem ,ze sprawdzalam i nic nie znalazlam dlatego pytam tutaj,bo moze ktos juz to przerabial. jestem z Gdanska ,ale to nie problem dla mnie wyjechac z innego miasta w Polsce.

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 06:30 | 25.05.2008

Nie zartuj..Autokary,to juz chyba rzeczywiscie raczej nie kursuja,ale samolotow mnostwo..
Dla przykładu:
www.ltur.com/de/search.ltml?sa=FL&SEA_adults=1&&SEA_kids=0&&SEA  _kids_as_adults=0&omnin=DE-FL-R-WELT-LI&view=0&zl=T%DCR
Sprawdz tez www.germanwings.com  ,wyloty z Niemiec

Tutaj:
www.skyscanner.net/pl/loty-do/ista/tanie-loty-do-stambu%C5%82.h  tml

I wiele,wiele innych..a z Polski to najtaniej za okoloo 900zł
Pozdrawiam!K

brattea dołączył
02.10.2006

brattea 13:46 | 26.05.2008

kiedyś jeździł 'przemytnik'... wawa - istambuł :) ale chyba go już nie ma...

w zeszłym roku german kosztował ok. 800 PLN, jeśli chcesz dotrzeć gdzieś dalej niż do Istambułu - Turkish Airlines lub Pegasus.

jeśli nie chcesz lecieć - zostaje pociąg (np. połączenia przez Bukareszt, jakies zniżkowe bilety - ja kiedyś korzystałam z Eurodomino, nie wiem, czy nadal jest korzystne... można też od granicy do granicy...), ewentualnie autobus bus do Sofii lub Salonik (np.: www.euroline24.de)  i potem kombinowanie :) ale cenowo raczej wyjdzie drożej niż samolot...

powodzenia :)

msz dołączył
08.06.2008

msz 16:42 | 08.06.2008

Ja w zeszłym roku dojechałem do istanbułu koleją i autobusem. Z tym, że bilet był łączony.
1. na słowacji zakupiłem bilet z żiliny do beogradu city star w tę spowrotem za około 3000koron wazny chyba 3 miesiące i to jest dobra wiadomość! z beogradu do sofii bilet u konduktora pociągo za dolary ale uczciwie przeliczone w dinarach i zwrócona reszta! z sofii do istanbułu było busem około 40 dolarów Ale można pociągiem do dymitrowgradu i z tamtąd przechodząc granicę pociągiem do istanbułu chyba ten wariant wychodzi taniej . W sofii na dworcu jest międzynarodowa kasa lecz panie są z czasów komuny wychodzi niewiele tanie niż bus, który odchodzi z okolic dworca kolejowego ichniejszego PKS. Dojazd do ziliny przez skalite lub cieszyn to już pryszcz. W inter rail są możliwe i inne opcje np do bukaresztu. Uwaga cityustar promocja nie isnieje w PKP wiadomo światowe dziadostwo Dlatego musisz najpierw dotrzeć na słowację

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl