Forum dyskusyjne

Wymiana wrażeń z podróży -

kategoria podróże po świecie

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 20:28 | 27.05.2008

Wybacz szczerość,ale to jest nie do obejrzenia...kilka,kilkanascie takich samych ujec,czesto albumowych,to nie jest to,co chciałbym ogladac,przegladajac zdjecia z podrozy.
Powinnas/moim zdaniem/ dokonac ostrej selekcji tych ''zdjec'',pozostawiajac po kilka najlepszych..ciekaw jestem czy ktos/poza Twoimi znajomymi/przejrzy te setki zdjec...
Powodzenia!K

WeronikaM dołączył
26.05.2008

WeronikaM 21:56 | 27.05.2008

Prawda, ale nie mam czasu na wybieranie i przegladanie. Są to zdjecia amatorskie dla Moich przyjaciół, abym nie musiała gonić z albumami lub z CD. Natomiast czasu nie mam ponieważ znowy przygotowuję sie do kolejnej wyprawy. Pozdrawiam

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 22:00 | 27.05.2008

No tak,albo ilosc albo jakosc..Powodzenia,udanej podrozy!:)

WeronikaM dołączył
26.05.2008

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 22:54 | 27.05.2008

To właściwie o co chodzi z tą stroną??? Jeżeli chcesz pokazać zdjęcia swoim znajomym to dlaczego nie prześlesz im po prostu linku do swojej strony tylko zamieszczasz reklamę na forum??? Poza tym po co psuć zdjęcie własną podobizną? Nie lepiej sfotografować sam krajobraz?? Mnie na przykład nie interesuje jak wygląda autor czy autorka zdjęcia. Interesuje mnie natomiast jak wygląda miejsce, które odwiedził/a. Powiewa mi tu lanserką...

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 20:25 | 01.06.2008

coś w tym jest co napisał Grzesiek.
po co "reklamować się" na globtroter skoro są to zdjęcia dla znajomych?
no chyba, że my mamy być Twoimi znajomymi...
i jeszcze jedna rada:
myślę, że nawet Twoi znajomi chętniej obejrzeli by ciekawe zdjęcia plenerowe niż Twoją osobę w kilkudziesięciu odsłonach hotelowych...

pozdrawiam i życzę kolejnych wspaniałych podróży, lecz już z "lepszymi" zdjęciami.
Marcin

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 20:35 | 01.06.2008

Jak mozna byc w tylu cudownych miejscach i zrobic tak marne zdjecia, psujac je swoja osoba na tele pieknej natury, architektury, zabytkow.
Zarowno strona jak i zdjecia sa dobre dla pasjonaow strony i podrozy www. wakacje pl, a nie dla globtrotera. Jak sama nazwa wskazuje GLOBTROTER
Jak dla mnie to sposob w jaki podrozujesz nie mam nic z globtrotera, a wlasnie tekigo stylu oczekuje wchodza na te stronke.

waschow dołączył
01.01.2008

bialy_6 dołączył
06.01.2008

bialy_6 11:38 | 03.06.2008

Pani Weroniko, storna ładnie zrobiona jednakże faktycznie zdjęć jest za dużo i w wielu przypadkach kompletnie nie oddają klimatu miejsc jakie Pani zwiedziła.
Poza tym przy takich wyjazdach powinna Pani napisać, że przygotowuje się do kolejnej PODRÓŻY, a nie wyprawy.
Udanego podróżowania i powodzenia :)

WeronikaM dołączył
26.05.2008

WeronikaM 22:49 | 03.06.2008

Ehhhhhhhhh, ok ok. Chciałam poznać tutaj ludzi którzy zwiedzają świat;-) zaprzyjaźnić się etc, a wy faceci to zawsze musicie pokazać swoją "wyższość". Teraz wybieram sie do USA-Parki Narodowe i Hawaje. Mam nadzieje ze fotki które przywioze bez większej ilośći mnie na nich będa wam sie podobać;-) Pozdrawiam

Kalamarek dołączył
17.09.2007

Kalamarek 23:32 | 03.06.2008

Witam

Podobno ile ludzi tyle opini. Ja ze swojej strony gratuluje pasji oraz zawzietosci byc w tylu tak wspanialych miejscach robi wrazenie.
Zauwazylem ze w swoich wyjazdach dojrzalas do lepszego aparatu a co za tym idzie do lepszych kompozycji zdjec. Moja sugestia to z 1000 odrzucic 500 z tego co zostalo wybac 100 najlepszych pokazac swiatu wierz mi to lepsze niz pare tysiecy przemilych zdjec ale po 200 wiekszosc daruje sobie reszte.

Milego pobytu w stanach, koniecznie odwiedz SF oraz pobliskie parki jest tam przecudnie.

Darek

WeronikaM dołączył
26.05.2008

WeronikaM 22:00 | 19.08.2013

Witam wszystkich serdecznie! "Po latach" doświadczeń przesyłam Wam już "ograniczoną" ilość zdjęć z mojej niedawnej 3 miesięcznej podróży po Azji Południowo Wschodniej. Zwiedziłam w sumie 9 państw. Fotki znajdują się na www.weronika.biz  Pozdrawiam ps. Wybrałam najlepsze oraz ograniczyłam ilość.

mono01 dołączył
18.10.2011

mono01 23:12 | 19.08.2013

A jakież to wrażenia? zasugerowałam się tytułem wątku i już chciałam zabierać się za pisanie o wrażeniach...a tu klapa. Żadnych wpisów na blogu, ciekawostek, opinii, przemyśleń o miejscach, przede wszystkim ludziach. W związku z tym chyba warto by było poszukać bardziej odpowiedniego miejsca do przeglądu klatek? albo chociaż innego działu? Podróż to znacznie więcej niż zdjęcia.....

Joannag1 dołączył
09.08.2013

Joannag1 11:55 | 20.08.2013

Fajnie że możesz tak podróżować ale niestety nie ma tu nic z prawdziwego podróżowania, tak jak ja to rozumię. Czysty lans, brak klasy. Nie gniewaj się ale wyglądasz jak wiele tych niun co po sklepach i na facebooku siedzą.

blt dołączył
13.12.2007

blt 13:53 | 20.08.2013

Weronika, jak to robisz, że w trakcie 3-miesięcznej podróży po Azji (w tym Indie, Birma) masz takie ładne, eleganckie i czyste butki i ciuszki? Poważnie pytam....

mrcanberra dołączył
17.02.2011

mrcanberra 14:48 | 20.08.2013

Ja generalnie chciałbym być miły, bo żadnej dziewczyny nie chciałbym może swoim dziwnym pytaniem czy sugestią urazić no, ale właśnie jak wcześniej napisano wiele z tych zdjęć to raczej typowe zdjęcia, jakie się widzi wieli ludzi na nk fc. Ja tu byłem/am, ja to widziałam itd. Prawdziwy podróżnik nie przedstawia siebie na prawie każdym zdjęciu tylko to, co widział.

Druga sprawa np. taki gość jak ja, po obejrzeniu iluś tych fotek chciałby się dowiedzieć coś więcej o tym autorze. Jak przeglądam fotki W. Cejrowskiego to wiem, że on podróżuje to jego sposób na życie on się tym zajmuj i wiem z im mam do czynienia, a u Ciebie?

Dobrze dodać coś O mnie, napisać, czym się zajmujesz abyśmy wiedzieli, z kim mamy do czynienia, bo tak to ja się zastanawiam, z kim mam do czynienia.

WeronikaM dołączył
26.05.2008

WeronikaM 10:36 | 21.08.2013

Podróże po świecie to moja pasja i sens mojego życia który realizuje i zamierzam realizować przez całe życie. Tak je sobie zaplanowałam i wymarzyłam.
Chciałabym i mogę mieszkać co jakiś czas w różnych miejscach na świecie aby dokładnie, w spokoju bez pośpiechu te miejsca poznawać.
Chciałabym poznać ludzi, którzy mają takie same cele jak ja i wspólnie z Nimi podróżować.
Moja strona www.weronika.biz  skierowana jest do rodziny, przyjaciół a także do grupy ludzi których interesuje jak wygląda nasz piękny świat.
To prawda, moje zdjęcia nie są profesjonalne. Przedstawiają miejsca Moimi oczami, tak jak ja patrzę, czuje i „dotykam”.
PS. Wasze opinie są dla mnie bezcenne. Dzięki nim już wkrótce, moja strona będzie profesjonalna a także zdjęcia z kolejnych Moich podróży.
Pozdrawiam miło 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl