Forum dyskusyjne

O co chodzi z WeronikaM

kategoria podróże po świecie

usunięty/nieznany 20:34 | 27.05.2008

Poza wątkami "agencyjnymi" (vide Jamajka) pojawila się nowa postać probująca reklamować swoją galerię. Bedac pod wrazeniem ilosci podrozy uwazam, ze osoba ktora chce zaistniec w spolecznosci globtrotera powinna jednak zdobyc sie na minimum wysilku i najlpesze zdjecia tu opublikowac. Co Wy na to? Czy podobają się Wam takie anonse???
Mike "kiedys 30":) czas leci :)

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 20:40 | 27.05.2008

Tak,oby tylko najlepsze,a nie wszystkie:))

Sobieski dołączył
08.05.2008

Sobieski 22:09 | 27.05.2008

wiekszosc zdjec tej pani to zdjecia pokoi hotelowych (delux) to chyba raczej przewodnik po hotelach świata!

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 22:39 | 27.05.2008

Ilość odwiedzonych miejsc rzeczywiście robi wrażenie, jednak sam sposób podróżowania już nie! Samoloty, jachty, luksusowe łodzie, baseny... Ja tam wole plecak, namiot, śpiwór i dobre buty. Poza tym zwróćcie uwagę, że autorka jest praktycznie na każdym zdjęciu, więc nie podróżuje sama...
A tak na dobrą sprawę jak ma zamieszczać w galerii zdjęcia typu: " ja w super pokoju", "ja w basenie", "ja w samolocie", "ja w ubikacji"... to niech lepiej nie zamieszcza żadnych... takie jest moje zdanie.

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 22:55 | 27.05.2008

Muszę się zgodzić z przedmówcą.
Jedyne co robi wrażenie to ilość odwiedzonych krajów. I ja również nie chciałbym oglądać takich fotek na forum, bo to tylko strata czasu...
poza tym można tylko współczuć tej pani, bo chyba niewiele ma do czynienia z kulturą kraju i "tubylcami" spędzając w hotelach większość czasu.

prez64 dołączył
16.02.2008

prez64 23:56 | 27.05.2008

W każdym bądź razie musimy być wdzieczni WeroniceM, ze nam tylko zasygnalizowała, że ma zdjęcia, a nie poszła w ślady "lapiska"...

remik dołączył
28.06.2007

remik 12:08 | 28.05.2008

zajrzałem na strone Weroniki no poraża nie tylko ilośc odwiedzonych miejsc ale i ilość zdjęć wykonanych na dzień:), 450 zdjęć/kilka dni na Bora Bora:). Jedynym plusem jest fakt że autorka jest całkiem urokliwa dlatego nie jedna osoba może sie skusic na oglądanie tych kilku tysięcy zdjęć z Panią (wymiekłem po trzech:)...zdjęciach). Pozdrawiam Weronikę i tylko tak dalej:)

emski dołączył
13.12.2003

emski 03:18 | 28.05.2008

przestancie wyszydzac to ciezki kawalek chleba zeby tyle swiata obleciec i to nie lekko przychodzi oj nie :-))

matkowka dołączył
30.08.2006

matkowka 09:36 | 28.05.2008

i znowu nasza polska zjadliwość daje o sobie znać!! Zdjęcia faktycznie amatorskie ale cieszę się że Weronika objechała taki kawał swiata i ma ochotę się tym podzielić - powtarzam po raz kolejny (zrobiłam to już w paru postach) - to portal o podróżach a nie fotograficzny i o podróżach różnych, nie tylko tych z plecakiem. Przestańcie kreować się na podróżniczych snobów! pozdrawiam

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 10:08 | 28.05.2008

Ale o czym mamy dyskutować z Weroniką, skoro ona sama jeszcze tej dyskusji nie zaczęła? Z resztą podejrzewam, że i tak nie miałaby o czym pisać, bo przez większość czasu pochłonięta była pozowaniem do zdjęć. Pewno nawet sama nie wie gdzie była i co widziała. Pod zdjęciami też nie ma żadnych opisów no bo i po co? Ważne, że jest sama Weronika!

belzebub dołączył
20.02.2007

belzebub 10:05 | 28.05.2008

Dajcie spokój dziewczynie, niech sobie podróżuje jak ma ochotę, jedni lubią za 3 dolary spać w slumsach a inni za 100 euro pławic sie w basenie, i co w tym złego, każdy podróżuje jak lubi, a zdjęcia jakie sa takie są, nikt przeciez nie karze Wam ich oglądać, jak sie nie podobają - zamykacie strone i koniec tematu.

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 21:37 | 28.05.2008

nie było w naszym zamiarze wyszydzać z Weroniki i jej sposobu podróżowania.
Tak jak pisali przedmówcy, każdy podróżuje tak jak lubi i to nie podlega dyskusji.
My tylko wyraziliśmy opinię na temat jej zdjęć, które niczego prawdopodobnie nie wniosły by do galerii globtroter-a.
To są zdjęcia przeznaczone do prywatnej stronki i tak powinno pozostać
Ja jednak powiem od siebie, że nie zamieniłbym nawet za dopłatą "tułaczki" na 5 gwiazdkowe hotele bez "klimatu".
pozdrawiam
Marcin

hightravel dołączył
24.03.2008

hightravel 00:36 | 01.06.2008

ktoz to wie, chyba ona tylko sama - z drugiej strony to kwestia gustu - Polacy maja to do siebie ze lubia oceniac wszystko i wszystkich- wiecej tolerancji !

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl