Forum dyskusyjne

Zbieram ekipę do sierpniowej wyprawy NA STOPA po Europie

kategoria podróże po świecie

longger dołączył
28.05.2008

longger 15:46 | 28.05.2008

Witajcie,

Poszukuje osób chętnych do wzięcie udziały w autostopowej wyprawie po Europie (głównie Hiszpania) w sierpniu.

Chciałbym, żeby uczestnicy upamiętniali wyprawę opisując ją, a potem to publikując.

Wyprawa ma charakter czysto rekreacyjny.

Wyprawa od niedawna ma swoją stronę internetową nastopa.eu 

Koszty wyprawy to cena pamiątkowej koszulki;)

Pozdrawiam i zapraszam,
Michał

lukrowy dołączył
11.10.2008

lukrowy 13:43 | 31.01.2009

Zerkni może do Wyszukiwarka Osób Olneo.pl tam szukają się na wspólne wyprawy i wakacyjne podróże!

Pozdrawiam!

Beschastnykh dołączył
30.06.2009

Beschastnykh 12:50 | 30.06.2009

Czesc Michał :) mógłbys mi podac jakies szczegółowe informacje dotyczące tego wyjazdu ? planuje wlasnie jakas wyprawe na stopa ale nie mam z kim jechac - chetnie bym sie zabrał z Tobą ;) zostawie Ci maila : beschastnykh@wp.pl z góry dzięki :)

ol-ga dołączył
13.06.2010

ol-ga 21:33 | 13.06.2010

hej. to moj mail: ol-ga@o2.pl jezeli jeszcze nie jest za pozno, BARDZO prosze o jakies informacje! planowalam podroz na stopa trasa porto-madryt-walencja, niestety moj partner sie wykruszyl. sklonna do wielu kompromisow, szukuam towarzyszy podrozy :) pozdrawiam!

kornell dołączył
18.07.2010

kornell 21:33 | 18.07.2010

Witam tez mam zamiar sie wybrac w jakas ciekawa trase do tego kraju
Była by to moja pierwsza wyprawa na stopa tak daleko :D
pluszak15@o2.pl

kornell dołączył
18.07.2010

szwecja dołączył
12.05.2010

szwecja 12:51 | 25.07.2010

przeciez post jest z roku 2008 :P

marcinr dołączył
05.02.2008

marcinr 10:07 | 16.08.2010

Hej, ja wyruszam okolo 23-24 sierpnia z okolic Wroclawia stopem do Hiszpani/Portugalii i przez Prage. Szukam jedej osoby aby sie dolaczyc. Marcin 607310038 tel czynny do 24.08 badz marcinreweda@yahoo.co.uk

maczak dołączył
30.08.2010

maczak 12:08 | 30.08.2010

Hehe, no właśnie niektórzy chyba nie zauważyli daty:p Może dlatego tak cicho na ten temat?:)

A swoją drogą to bardzo mi się podoba, że jeszcze sporo osób jeździ stopem:) Myślałem, że ten sposób podróży staje się coraz mniej popularny. A jak dla mnie to bardzo fajna opcja, nie dość, że taniej, to przede wszystkim przygoda:) Sam kiedyś podróżowałem po Europie, ale kierowałem się bardziej na wschód. Co do Hiszpanii, to uważajcie, bo podobno tam wcale nie jest łatwo o stopa. Mój znajomy z twoja-podroz.pl pojechał kiedyś do Portugalii, jechał oczywiście przez Hiszpanię i mówił, że było dość ciężko. Byli większą ekipą (6 osób, podzielili się na 3 teamy) i wszyscy trochę narzekali, że w Hiszpanii nie jest łatwo kogoś złapać. Ale życzę powodzenia!:)

arkadjusz dołączył
29.12.2007

arkadjusz 17:29 | 30.08.2010

Podziwiam. Autostop fajna rzecz, ja właśnie wróciłem z wyprawy autostopem po balkanach, a Hiszpania? Tożto Mekka autostopowiczów. Hiszpanie nie są tacy chętni do zabierania. Ale co tam.. za rok ja jade tam na stopa ^^

bloooondiiii dołączył
26.03.2011

bloooondiiii 21:11 | 26.03.2011

hej, masz juz kogos na ta wyprawe? Jezeli nie napisz na maila asia.duchnowska@o2.pl o szczegolach i wgl, chcialabym sprobowac czegos takiego ;)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl