Forum dyskusyjne

Górski Karabach

kategoria

kraj Armenia

Ketman dołączył
09.09.2014

Ketman 19:32 | 21.07.2015

Pozdrawiam z Karabachu ! Konkretnie ze Stepanakertu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania !

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 10:42 | 22.07.2015

Nareszcie nasz człowiek w Stepanakercie, pozdrawiam :)

Pterodaktyl dołączył
07.08.2015

Pterodaktyl 08:22 | 20.08.2015

Czy ktoś się orientuje czy ze Stepanakertu można dotrzeć do Kelbecar i Istisu robiąc łuk i przejeżdżając przez Dadi Vank na północy? Chodzi o wynajęty samochód z kierowcą. Musi być terenowy ze wzgledu na ostatni odcinek za Kelbecer? W o góle da się tamtędy przejechać? Ile to może trwać? Google maps mówi, że niecałe 2 godziny jazdy że Stepanakertu do Kelbecer ale nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Jeżeli ktoś posiada nawet szczątkowe informacje, bardzo proszę się podzielić :)

kakajtek dołączył
10.07.2015

kakajtek 11:58 | 22.07.2015

Byłem w zeszłym roku rowerem. Jechałem z Goris przez Stepanakert nad jezioro Sewan

Ketman dołączył
09.09.2014

Ketman 09:08 | 13.08.2015

1. Odnosnie noclegów w Stepanakercie - bardzo polecam Retro Hostel

www.facebook.com/retrohostelstepanakert?pnref=lhc 

prowadzony przez mlodego chopaka - prawdziwego pasjonata ! Cena noclegu to 4000 dram ze sniadaniem.

2. Fajnie, ze ktoś wspomnial o jeziorze Sewan - w lipcu spędziłem tam parę dni - super sprawa ! domek letniskowy półtora metra od brzegu jeziora, grill, ognisko, ławy i stoły biesiadne, dobry odpoczynek po górskich trasach. Za wynajęcie całego domku na 4 osoby płaciliśmy 5000 dram za dobę.

Pterodaktyl dołączył
07.08.2015

Pterodaktyl 03:22 | 20.08.2015

Dzięki za namiary na hostel w Stepanakercie. Kupowałeś wizę w Erywaniu w MSZ Karabachu? Słyszałem, że można kupić wizę na miejscu już w Stepanakercie albo w ogóle zignorować całą procedurę wizową bez żadnych konsekwencji - czy ktoś może zweryfikować tą informację? W którym miejscu byłes nad Sewanem? Na prawdę te domki takie tanie? Co polecasz w Karabachu? Warto jechać do Agdam i do gejzerów za Dadi Vank?

lab dołączył
30.03.2015

lab 19:11 | 26.08.2015

wizę kupujesz w Stepanakercie w godzinach pracy urzędu , brak wizy przy wyjeździe będzie cię kosztować 100$ .Ciekawa jest trasa do Stepanakerty jeżeli będziesz miał przewodnika weterana wojennego.

Tamarosa dołączył
28.08.2015

Tamarosa 11:05 | 28.08.2015

Potwierdzam. Tak się załatwia sprawę z wizą

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl