Forum dyskusyjne

gdzie najtaniej przenocować w barcelonie

kategoria podróże po świecie

uki dołączył
06.06.2008

uki 14:29 | 06.06.2008

potrzebuje dowiedzieć się o tanie miejsce w barcelonie.termin wrzesień,jeśli możecie wrzućcie parę informacji,dzięki:)

Stomal dołączył
27.01.2008

Stomal 20:09 | 06.06.2008

Polecam hostel Kabul w przy La Rambli, naprawde fajny klimatyczny hostel. Plus w weekendy sprzedawali litr piwa za 3 euro. Byłem tam w kwietniu płaciłem 23 euro za noc w tym śniadanie jeśli wstaniesz przed 9 rano i kolacja jeśli dość wcześnie się ustawisz w kolejce.
Ale jeśli dobrze poszukasz możesz znalezc tez cos w okolicach 17-18 euro. Wiem, że gdzies poniżej Parku Guel w okolicach stacji metra Joanic znajomi nocowali za 17 euro ze sniadaniem w cenie.

uki dołączył
06.06.2008

uki 15:16 | 09.06.2008

dzieki za inf,wezme pod uwage pzdr.

Mmikkami dołączył
24.04.2008

Mmikkami 16:55 | 23.06.2008

Niezbyt czysto i niezbyt bezbiecznie ponoć;) ale blisko i cena nęcaca - 15 euro - to hostel Graffiti ( c/Arago)

adamus.hoh dołączył
14.08.2007

adamus.hoh 21:36 | 23.06.2008

wzdłuż nabrzeża ,niedaleko pomnika Kolumba jest pare tanich hosteli,ja placilem niedawno 13 euro na nocleg,a tak wogole to polecam hospitalityclub.org , Katalonczycy są bardzo goscinni,na pewno cos znajdziesz.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl