Forum dyskusyjne


Rumunia jesienią - kiedy

kategoria podróże po świecie

kraj Rumunia

Bellerophont dołączył
13.12.2007

Bellerophont 11:18 | 17.06.2008

Chcemy z dziewczyną pojechać jesienią na tydzień do Rumunii - na trzy dni w góry i na cztery dni zwiedzania miast, zamków i klasztorów. Myślimy wstępnie o początkach października, ale straszą nas, że może już wtedy ostro padać, a w górach może nawet być już śnieg. Co o tym sądzicie?


grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 01:12 | 18.06.2008

W takim razie popytaj tych, którzy tam już byli :)
Oczywiście padać może, podobnie zresztą jak i u nas. Śnieg również może spaść, ale tylko w najwyższych partiach. Poza tym po śniegu tez można chodzić. W takiej sytuacji można zrezygnować z najwyższych partii i zwiedzić niższe pasma górskie.
Moim zdaniem nie ma sie czym przejmować. Jak będzie brzydka pogoda, to spędzisz cały czas na zwiedzaniu zabytków, a jak będzie ładnie, to pójdziesz w góry.


Pacyfa dołączył
17.09.2006

Pacyfa 23:03 | 18.06.2008

Faktycznie w górach może wtedy być już śnieg. Droga transfogarska bardzo często jest już w październiku zamykana. Jeśli chodzi o deszcz to nic nie jest pewne - ja na przykład Bukareszt zwiedzałem w totalnej ulewie - pod parlamentem nie było żywej duszy, a było to w lipcu, czyli teoretycznie najcieplejszym i bardzo suchym rumuńskim miesiącu.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl