Forum dyskusyjne

wskazówki na indonezje

kategoria podróże po świecie

mdominia dołączył
29.03.2005

mdominia 21:24 | 29.06.2005

hej, wybieram sie we wrzesniu na 3 tygodnie na Jawe, ( Yoga i okolice, Bromo) Flores( Komodo, Kelimutu) i Sulawesi. Bede wdzieczna za wszelkie porady i prakyczne wskazówki w zakresie noclegów, przejazdów itp. - np : jak najszybciej dostać się z Flores na Sulawesi? Z góry dzięki za odzew! pozdrawiam moj mail : mdominia@poczta.onet.pl

ewakunca dołączył
07.08.2005

ewakunca 18:03 | 08.08.2005

w zasadzie na miejscu najlepiej się pytać. Zastanawiam się dlaczego wybrałaś właśnie taką oklepaną trasę. Byłam w Indonezji 4 razy. Zapewniam Cię, że są znacznie ciekawsze wyspy, które możesz poznać tańszym kosztem. Te, które wymieniasz to standard, tam jest masa ludzi i DROGO!
Pozdrawiam.

mdominia dołączył
29.03.2005

mdominia 19:25 | 10.08.2005

nie trzymam się kurczowo planu, jestem otwarta na sugestie, napisz proszę na mój prywatny adres, będę wdzieczna za podpowiedzi pzdr

putrycydes dołączył
15.10.2005

putrycydes 19:06 | 15.10.2005

jedź na gili islands obok lomboku
pozdro

usunięty/nieznany 09:16 | 11.11.2007

Gili, Palau, Nusa sa kilkoma z bodajze 5 slow oznaczajacych dokladnie to samo, co island, insel, isla, wyspa. Jak cos piszesz to badz pewien, ze wiesz o czym mowisz, po co wprowadzac zamet.

putrycydes dołączył
15.10.2005

putrycydes 00:02 | 14.07.2009

masz rację ale jak zapytasz po angielsku to i tak odpowiedzą gili islands

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 08:33 | 14.07.2009

Właśnie wrociłem z kolejnej mojej wyprawy po Indonezji , znalazłem regularne połaczenie promowe pomiedzy Sulawesi a Flores , jesli potrzebujesz info mail : tramp@op.pl

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl