Forum dyskusyjne


2 osoby do podróży po Europie wrocław

kategoria podróże po świecie

aerozol dołączył
21.06.2008

aerozol 16:24 | 21.06.2008

"Cześć.
Chcemy zwiedzić większość krajów zachodniej Europy ze szczególnym uwzględnieniem Hiszpanii. Nasz plan jest taki: dostać się jak najszybciej do wybrzeża we Włoszech przejeżdżając przez Czechy i Austrię i jechać wzdłuż niego, okrążając całą Hiszpanię. Planowany czas wyprawy to około 20 lipca do końca września. Aby uzupełnić kaskę planujemy pracę w branży artystyczno- ulicznej: robienie dużych mydlanych baniek lub żonglerka. Jeżeli to nie wypali to złapiemy coś dorywczego po drodze. Z doświadczenia wiemy, że życie w Hiszpanii nie musi być drogie. Rok temu byliśmy tam na stopa i świetnie bawiliśmy się za naprawdę nieduże pieniądze. Tym razem naszym środkiem transportu będzie niezawodna polska produkcja samochód marki polonez ;) (zasilany oczywiście gazem). Mamy dwa wolne miejsca, ale możemy jechać też w trójkę. Dodamy, że jesteśmy z Wrocławia i mamy po 21 lat. Jeśli masz/-cie ochotę z nami jechać to piszczcie lub dzwońcie 780580250 ewentualnie podaję gada: 4835065.
Pozdrawiamy"


Tak wyglądało szukanie współ podróżników w zeszłym roku... Podróż udała się, było naprawdę świetnie- zwiedziliśmy 11 krajów, co dostarczyło nam wielu niezapomnianych wrażeń!!! W tym roku chce zrobić podobny wyjazd. Poldek tak jak w zeszłym roku wymaga pewnych wkładów finansowych- ok.450pln na głowę/przy 4 osobach Do tego dochodzą koszty paliwa/gazu i wyżywienia. Noclegi pod chmurką. W zależności od tego ile i co jesz myślę, że koszt wyjazdu będzie się wahał w granicach 2 tys., co na 1.5 miesieczny wyjazd nie jest wygórowana kwota. Trasa ulegnie modyfikacji, ale oczywiście wszystko do dogadania. Z doświadczenia wiem, że zarabianie w branży artystycznej nie jest łatwe, no chyba, że ktoś zna dobry przepis na bańki, to możemy spróbować:) Chcemy ruszyć w połowie lipca i wrócić na początku września. Na razie jedziemy w dwojkę i szukamy pary do współpodróży. Mamy 21 lat, jesteśmy z Wrocławia. W razie pytań piszcie na gadu: 4835065.

PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl