Forum dyskusyjne

Listopad - Nepal

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

Mmikkami dołączył
24.04.2008

Mmikkami 15:00 | 24.06.2008

Hej,
Ja wybieram się w listopadzie do Kathmandu, mysle ze do grudnia.Ekipa bedzie tam już czekac.Mam pytanie: jak warto jeszcze inaczej - prócz trekkingu spedzic czas w tej okolicy?

vulpes dołączył
13.08.2007

vulpes 14:57 | 26.06.2008

Tam jest duuużo do zobaczenia- Patan obowiązkowo,stupy,Bahtapur,a i zakupy na Thamelu nie do pogardzenia vulpes

Mmikkami dołączył
24.04.2008

Mmikkami 23:01 | 26.06.2008

Dizękuję!
Zatem pora kupić przewodnik!
Mozesz mi polecić jakieś wydawnictwo?W Europie korzystam przewaznie z Globtrottera, ale aż do Azji nie dojeżdżają.

kasy1 dołączył
10.10.2004

vulpes dołączył
13.08.2007

vulpes 23:40 | 26.06.2008

Jest teraz w księgarniach książka Nepal-Horror i sielanka.Polecam do przeczytania przed wyjazdem,nakreśli Ci kulturę i historię,a i zdjątka nie do pogardzenia.
Co do przewodnika to chyba tylko LP, nie wiem czy Pascal coś ma, Ng też wydało bodajże Himalaje gdzie jest Nepal.Polecam Ci ten kraj ,jest piękny,ja się w nim zakochałem i będę tam wracać....

Mmikkami dołączył
24.04.2008

Mmikkami 10:05 | 27.06.2008

Dziękuję za pdpowiedzi!Ksiązkę z chęcą przeczytam. Do LP mam stosunek lekko ambiwalentny;) ale może pora sie przekonać!

tintin dołączył
30.09.2007

tintin 17:53 | 27.06.2008

Pascal również ma przewodnik o Nepalu i to całkiem niezły.
Jest także inna całkiem niezła pozycja: Himalaje Nepalu - Janusza Kurczaba w której jest kilka ciekawych i ważnych informacji.
Ze swojej strony mogę Cię tylko zachęcić do całodniowej wyprawy do Bahtapur, które jest bardzo urzekające i ma super klimat.
życzę wspaniałej wyprawy i pozdrawiam
Marcin

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 18:04 | 27.06.2008

dobry przewodnik po nepalu ma rough guide.niezly jest też brandt bodajże.oba można kupić na miejscu.

Mmikkami dołączył
24.04.2008

Mmikkami 00:14 | 16.10.2008

No i wyjazd poki co na grudzien przełożony...

cimek dołączył
01.10.2008

cimek 09:45 | 16.10.2008

A jaka jest pogoda na koniec wrzesnia i połowie pażdziernika czy ktos bedzie mi mogł poweiedziec czy to dobry czas na treking

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl