Forum dyskusyjne


Krym - lipiec sierpień 2008

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

human-ka dołączył
24.06.2008

human-ka 16:30 | 24.06.2008

Wybieramy się we dwójkę na Krym między 18.07-03.08.2008. W grupie raźniej, wiec gdyby ktoś chciał sie przyłaczyć to zapraszamy:) Plan: tanim kosztem zobaczyć dużo, ale też polabowac na plaży;)
Ruszamy z Poznania pociagiem do Przemyśla, potem busem do Medyki, dalej do Lwowa, tam 1 nocleg i zwiedzanie miasta. Wieczorkiem wsiadamy w pociag do Symferopola (ok 50 zł). Na Krymie chcemy zacząć od zachodniego wybrzeża - Eupatoria. Potem Sewastopol, Bałakława, Bakczysaraj, Jałta itd do Teodozji - ile damy radę. Generalnie zwiedzanie i wypady w góry chcemy przeplatać plażowaniem;) Noclego w kwaterach prywatnych. Mamy po 25 lat:) Gdyby ktoś chciał sie przyłaczyć, lub w tym samym czasie będzie na Krymie to mój nr gg 5814253Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl