Forum dyskusyjne

LARIAM szukam

kategoria podróże po świecie

kizami dołączył
07.06.2007

kizami 19:14 | 25.06.2008

Może ktoś ma zbędny lariam? :) Piiiiiiilnie potrzebuję

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:12 | 25.06.2008

ludzie wyscie poszaleli z tym .... lepiej brac VIAGRE !!!! tez zabezpiecza :-)) przed ukaszeniami !!!!

emski dołączył
13.12.2003

emski 20:13 | 25.06.2008

ooops dla kobiet jeszcze nie wymyslili :-(((

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 21:45 | 25.06.2008

a tak swoją drogą - GENIALNE zdjęcia Emski,gratulacje!szczególnie ten Bhutan porusza,świetne!

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 20:29 | 25.06.2008

dla posiadających podobnie beztroskie podejście w tej kwestii polecam :
[url=www.kingafreespirit.pl/kingapl/]po  co się truć chemią?[/url]

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 20:30 | 25.06.2008

wklejanie linków nie działa więc jeszcze raz:

www.kingafreespirit.pl/kingapl 

markoo dołączył
01.04.2007

markoo 07:13 | 26.06.2008

Yanas według Twojej struktury myślenia nie wybrał bym się nawet na pielgrzymkę do Częstochowy - przecież na ulicy umierają w wypadkach codziennie dziesiątki ludzi. Rozumiem profilaktyka ale Ty jesteś tak bardzo przestraszony że jeszcze trochę i sam się zacznę bać. W ubiegłym roku porwali nam kolegę w Peru obudził sie nieprzytomny na wysypisku śmieci- czy w związku z tym mam zaprzestać podróżowania po krajach śmietnikowych i dzikich ?

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 10:48 | 26.06.2008

Słuchaj nie wiem na jakiej podstawie uważasz,że jestem przestraszony.Byłem w Azji 3 razy,zjeździłem większą część europy,antymalaryki brałem jedynie raz,w Indiach,gdzie wybieram się niebawem znowu.Tu nie chodzi o straszenie,ale o zdrowe podejście do sprawy.Jeśli możesz zrobić coś, co przynajmniej w teorie może ci uratował życie, to chyba dobrze,żebyś o tym wiedział prawda?
Mnie naprawdę nie obchodzi czy ty kupisz lariam czy malarone czy witaminę C, bo to twoja sprawa,ale uważam,że trzeba "edukować" w materii chorób tropikalnych jak się tylko da, bo może to 1 na 100 osób, która sobie przeczyta moje i tym podobne bzdurne posty, od takiej choroby uratować.
Minimum wysiłku.

emski dołączył
13.12.2003

emski 16:50 | 26.06.2008

Kol. Yanas jak moja P Doc przyjdz do niej a ona chorobe zawsze znajdzie szczegolnie jak sie ma dobre ubezpieczenie :-)) od dzisiaj wszyscy do koscioolla maja chodzic w maseczkach na ustach bo tam przy spiewach masowych jest wydalane tyle zarazkow i to wszystko fruwa we wdychanym powietrzu !!!! oczywiscie ze sa tereny malaryczne ale otym sie mowi pisze a itak mozna sie przekrecic przy odrobinie szczescia ale jakbym musial przed kazdym wyjazdem szprycowac sie wszystkim i na wszystko topewnie juz bym zszedl niedoczekawszy wyjaczdu :-)) BTW za pare tygodni lece do Peru na treck gdzie napadaja mam pytanie czy mam wziac bazooke czy tylko handgun ? :-))

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 17:45 | 26.06.2008

Emski nie dajesz pola do polemiki nawet..
swoją droga ruszanie się z domu bez uzi to czyste szaleństwo przecież..za każdym rogiem czai się zło..a w Peru to już zupełna kaszana..

AMi dołączył
31.10.2005

AMi 11:40 | 28.06.2008

Mam Lariam, skontaktuj się na amen8@wp.pl lub gg 2807025. Pozdrawiam

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 19:24 | 28.06.2008

Poszaleli Ci ktorzy profilaktyke antymalryczna traktuja jak zwykly bol gardla.
Nie wiem jaka pasiadacie wiedza teoretyczna i praktyczna w kwesji podrozowania i zabezpieczania sie przed chorobami , ale z tego co niektorzy pisza to wasza wiedza pozostawia wiele do zyczenia.
Yanasowi przyznaje 100% racji w tym co pisze. A wam ktorzy poszaleli radze dwa razy sie zastanowic za nim wybierzecie kraj i zawartaosc swojej apteczki. Abyscie ktoregos dnia nie obudzili sie z reka w nocniku proszac na portalach globtroterskich o wsparcie finansowe bo malarii zescie sie nabawili. Wedlug przyslowia nosil wilka razy kilka poniosa i wilka.

sitario dołączył
07.05.2008

sitario 20:13 | 29.06.2008

Nie mam zaufania do Lariam'u. Odmówiłam pobierania ( moje fanaberie)a kolega który to brał zachorował- nietęgo wyglądał- Lariam nie zadziałał. Jeżli masz kasę zainwestuj w malarone.

Bintuprik dołączył
01.04.2008

Bintuprik 14:25 | 02.07.2008

mam lariam na zbyciu, zostało mi z Azji Przestalam brac bo mi sie na mozg rzucilo.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl