Forum dyskusyjne

połączenia w Indiach

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

marek102 dołączył
28.01.2007

marek102 20:52 | 25.06.2008

Witam serdecznie wszystkich ciekawych świata. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy jest możliwość dotarcia z Varanasi na Goa i i le czasu może to zająć jadąc pociągiem. Za Wszystkie sugestie z góry dziękuję.

tyku dołączył
25.02.2007

tyku 09:32 | 26.06.2008

Podejrzewam ,ze bedzie to trwalo bardzo bardzo bardzo dlugo, niestety dokladnej ilosci godzin nie jestem w stanie Ci podac. Ale sama droga np. z Agry do Varanasi trwala 16-18 h, a teraz zobacz na odleglosc miedzy Varansi a Goa...:P. Pociagi w Indiach jada ok 60-80km/h, bedziesz tak umeczony po podrozy na tej trasie, ze juz Ci sie nic nie bedzie chcialo...:).
Proponuje samolot. Szybko, niedrogo i przyjemnie. Polecam Air Deccan-tamtejsza tania linia lotnicza, tylko kup bilety troche wczesniej. Ale zakup przez internet prawdopoodbnie moze Ci nie wyjsc, bo nie akecptuja naszych kart kredytowych. Chyba, ze cos sie juz zmienilo. Ale wtedy mozna bilety zakupic na lotnisku lub w jakims biurze turystycznym. Tylko sprawdz najpierw ceny biletow na necie, zeby Cie w biurze turystycznym nie oszukali;).
Powodzenia i pozdrawiam!

Yanas dołączył
12.12.2005

Yanas 11:04 | 26.06.2008

bilety lotnicze na wewnętrzne linie indyjskie możesz kupić za pośrednictwem stronek typu cleartrip.com,tylko i tak zdaje się,że nie ma bezpośredniego połączenie samolotowego (trzeba lecieć przez bombaj).Pociągiem ta trasa to dobrze ponad dobę (ponad 1500km)

vulpes dołączył
13.08.2007

vulpes 14:55 | 26.06.2008

Ja tak jechałem :(( coś około 32 h- masakra,ale Hindusów poznasz mnóstwo

marek102 dołączył
28.01.2007

marek102 10:10 | 27.06.2008

dziękuję wszystkim za "oświecenie" mnie. Szkoda mi czasu na pociąg.Lece samolotem.Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl