Forum dyskusyjne

uważajcie na TRIADE i apartamenty CHRYSONERA to PORAŻKA

kategoria podróże po świecie

kraj Cypr

jajco dołączył
26.06.2008

jajco 14:18 | 26.06.2008

emocje trochę już minęły (wyjazd maj 2008),ale syntetycznie opiszę stan zastały na miejscu, porównuję włącznie ofertę biura i to co było, a właściwie nie było
-plaży brak (brudny kamienisty brzeg- oddalony nie 100 a 300 metrów}
-wypożyczalni leżaków brak
-bar przy basenie zamknięty
-tuż obok hotelu bardzo głośna i ruchliwa droga (brak info.biura)
-tuż obok także hałaśliwa budowa{na zdjęciu w katalogu w tym miejscu pas zieleni}
-brak recepcji!!
nie mówię już o połamanych prysznicach,bo to normalne pilot nie z tej bajki nic do niego nie docierało tylko chciał sprzedawać drogie wycieczki, na reklamację p.Cholewiński kier. ds. PROCESÓW JAKOSCI (boże co za termin} dość bezczelnie odpisał "że Triada zrealizowała przedmiotową
umowę z ZACHOWANIEM WSZELKIEJ STARANNOŚCI i FACHOWOŚCI ..." czyli umywają ręce, może klient wymięknie.... jeśli ktoś może doradzić jak można dalej z tym turystycznym - bezczelnym molochem walczyć -proszę o radę {teraz piszemy skargę do Polskiej Izby Turystyki pozdrawiam

Akinom dołączył
14.06.2006

Akinom 17:18 | 26.06.2008

Sluzac Ci rada uwazam ze Twoj post mial by wieksze zastosowanie na stronie www.wakacje  pl.
Jak sama nazwa wskazuje to jest strona Globtroterow, a co za tym idzie ludzi ktorzy jada na wypraw, wakacje, wluczege na wlasana reke. bez zadnego biura., bez wykupionych wakacjiw pensjonatach itp.

grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 20:05 | 26.06.2008

O rany! Aż mnie zmroziło! 300 metrów do plaży..? to sie w głowie nie mieści! I do tego ten zamknięty bar... i brak leżaków... To rzeczywiście miałeś przeżycia!
W/g mnie czarę goryczy przelała jednak informacja, a właściwie jej brak, że obok jest droga! Zazwyczaj trzeba się przedzierać przez dziewiczą puszczę, a tu ...proszę - drogę wybudowali! Ja bym chyba zemdlał na miejscu... a jakbym jeszcze zobaczył tą budowę na pasie zieleni to już w ogóle nie byłoby dla mnie ratunku!!!
Dobrze, że ja prosty człowiek jestem i namiot mi wystarczy...

jajco dołączył
26.06.2008

jajco 12:55 | 04.07.2008

złośliwy jesteś koleś, widzę, że prosty człowiek -jak piszesz,; i śpij spokojnie na każdym urokliwym zadupiu w swoim wakacyjnym namiociku, ja to też lubię, ale moje info. było tylko informacją i ostrzeżeniem -bo ludzie się w różne kanały pakują

edi8888 dołączył
10.11.2007

edi8888 15:36 | 27.06.2008

Brakuje najwazniejszej rzeczy. Ile te wczasy kosztowaly. Moze cena wszystko wyjasni?

jajco dołączył
26.06.2008

jajco 13:10 | 04.07.2008

witaj , oferta była o.k jak na maj, ale chodzi o to, że wszystkie prawie warunki w ofercie były d-d... niespełnione, mój tekst to tylko ostrzeżenie, inne komentarze napiszę na innym forum

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl