Forum dyskusyjne

Wietnam Kambodza Laos

kategoria podróże po świecie

kraj Wietnam

Kashpir dołączył
21.06.2005

Kashpir 13:09 | 04.07.2005

Czesc,
poszukuje informacji nt tych 3 krajow : kiedy najlepiej jechac, jak tanio doleciec, ceny hoteli i jedzenia, miejscowego transportu, jakies propozycje ciekawych miejsc oprocz Angkor Watu, Luang Prabang, zatoki Ha Long i delty Mekongu.
Kashpir

sroczka dołączył
21.06.2005

sroczka 14:10 | 05.07.2005

czesc ! ja bylam w zeszlym roku w Wietnamie we wrzesniu - polecam ! niby nie jest to najlpesza ze wzgledu na pore deszczowa, ale zmoczylo mnie tylko raz na poczatku potem uczysz sie jak przewidziec deszcz ;-)
Przejechalam Wietnam z pn na poludnie ... goraco polecam - Ha Long, Sa Pa, Hue, Hoi Ann !!!, no no i poludnie ... Sajgon i Delte Mekong. Mnie najbardziej podobala sie polnoc ... poludnie ma juz znamiona zachodu niestety ... a co do cen max za hotel zaplacilam 15 $ a najmniej 7 $ ( za dwojke z lazienka i klima ;-) - no i jedzenie !!!!! polecam wszystko w street barach - szkoda kasy na restauracje ;-) baw sie dobrze !!

zloty_zloty dołączył
04.05.2004

zloty_zloty 23:37 | 27.07.2005

do sroczki a wiesz jak uzyskać wize do chin w wietnamie??? bo jadę przez ułan bator do chin potem wietnam i wracam pewnie podobnie albo przez czite wiec potzrbuje drugi raz sie dostać do chin, proszę o jakieś info tutaj albo na priv zloty_zloty@tlen.pl lub gg 8526109
dzięki i pozdrwiam

Ostry44 dołączył
23.03.2006

Ostry44 23:36 | 28.03.2006

Cześć Byłem w zeszłym roku w Wietnamie. Kraj bez problemów. Hotele wszędzie dobre i tanie /@ z łazienką ok10 USD. Open ticket autobusowy z Ha Noi do Sajgonu 27 USD. Wycieczka do Ha Long 35 USD za dwa dni w tym spanie na statku /POLECAM/ 4 dobre posiłki wstę do parku przewodnik full wypas. Delta Mekongu 15 USD za 2 dni, ale gorsze warunki i tylko 1 posiłek. Warto zobaczyc Hoi Ann i ruiny Champy, zaliczyc wycieczkę rzeką ze zwiedzaniem grobowców w Hue 3 USD z lunchem /naprawdę to nie kawał/. Ładna wycieczka w Mui Ne na wydmy i do kanionu. Nha Trang jak dla mnie średnie to coś jak Sopot. Z Sajgonu robią wycieczki do Ankor Watt ale niestety czasu zabrakło. Jeśli chcesz podróżować samolotem w Wietnamie to nie kupuj biletów w polsce bo są 2,5 raza droższe niż na miejscu. Ja byłe na przełomie stycznia i lutego. Pogoda na pn. ok.20 st.C czasami popadywał deszcz. W zatoce mglisto. Od Hue pogoda jak drut. Aha warto też w ok. Sajgonu zobaczyć tunele Cu Chi. Generalnie tanio, bezpiecznie i bardzo ciekawie. Powodzenia.
Zbyszek

Kashpir dołączył
21.06.2005

Kashpir 12:00 | 29.03.2006

Czesc,
dzieki za informacje - ja prawdopodobnie wybiore sie w tamte rejony w listopadzie. Czy ewentualnie moglbys podac mail'a gdybym mial jeszcze jakies pytania? Moj to : kashpir_pl@yahoo.com

kea dołączył
23.07.2006

kea 20:31 | 23.07.2006

Poszukuje osoby na wyjazd wlasnie w te rejony. Termin tez sie pokrywa z moim... kea3@vp.pl Jesli oczywiscie Cie to interesuje. Ja sie wyleczylam z samotnych wypraw wiec szukam kogos.

kluska dołączył
11.11.2007

kluska 00:38 | 11.11.2007

Witam!Byłabym wdzięczna za info na temat najkorzystniejszych połączeń lotniczych z Polski do Kambodży lub Wietnamu.Dzięki

Jack_Daniels67 dołączył
27.05.2006

Jack_Daniels67 19:20 | 11.11.2007

Witam ! W sprawie biletów polecam biuro AEROCENTER TRAVEL NOWOLIPKI 21/49 WARSZAWA,TELEFON : 04822 6367588 , sprzedają bilety Aeroflotu. Bilety do Hanoi w cenie 2600 zł. przez Moskwę. Faktem jest, że podróż wygląda jak w filmie Indiana Jons. Daj znać jak będziesz w Wietnamie, a zwłaszcza w Hanoi!.

kluska dołączył
11.11.2007

kluska 20:04 | 12.11.2007

super, wielkie dzieki, wybieram sie styczen-luty 08!!!!ale jeszcze jest to w sferze planow, wiec jak beda bilety to bedzie 100% pewnosci!!!pozdro

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl