Forum dyskusyjne


LAST MINUTE na lotnisku w dniu wylotu

kategoria podróże po świecie

yaroo dołączył
27.06.2008

yaroo 00:34 | 27.06.2008

Czy ktoś próbował polecieć z prawdziwego super lastminute łapiąc okazję na lotnisku w dniu wylotu? Czy rzeczywiście da się kupić wyjazd duużżo taniej?
Słyszałem, że w Berlinie da się kupić np wycieczkę do Meksyku za 1000zł w dniu wylotu:) Czy ktoś tego próbował na Okęciu? :)


daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 11:37 | 27.06.2008

podłączam sie do pytania, nie słyszałęm o czyms takim ale jeśil cos takiego istnieje to chętnie skorzystam
... spakować sie jechać na lotnisko nie wiedząc gdzie lecisz.... mi pasuje


sitario dołączył
07.05.2008

sitario 20:22 | 29.06.2008

Berlin i Frankfurt ma takie frykasy do zaoferowania. Jedziesz i czatujesz na lotnisku. W ciągu trzech dni masz wakacje "życia"Nie są to na pewno "wyprawy" ale super miejsca w super cenie. U nas nie ma prawdziwych ofert Last minute. Tam ogłaszają że np" poszukujemy 5 osób na lot XY za XX np na 5 gwiadzek i all inclusive.


Kamil Rogala dołączył
16.02.2016

Kamil Rogala 20:33 | 28.06.2016

Przepraszam, że odkopuję temat, ale po tylu latach sytuacja na rynku turystycznym mocno się zmieniła i w tym roku oferty, szczególnie wycieczek Last Minute są naprawdę atrakcyjne. Wystarczy porównać to, co oferują różne biura podróży [moderacja przez GlobAdmin]

Prawdę mówiąc, jestem zaskoczony niektórymi cenami, bo w tym roku są dość niskie i na pewno warto skorzystać. A co do opisywanej sytuacji, to o czymś takim nie słyszałem, ale oferty Last Minute, a nawet VERY Last Minute to moim zdanie nie problem, nawet dla nieco zwariowanej rodzinki :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl