Forum dyskusyjne


kwatery

kategoria podróże po świecie

kraj Ukraina

aneczka dołączył
28.02.2007

aneczka 09:56 | 27.06.2008

Chciałabym pojechac na Krym w terminie od 11 do 22 sierpnia. Czy ktos wie jak jest w tym czasie z kwaterami, czy łatwo jest znalezc i jakie sa ceny? czy moze lepiej wczesniej zarezerwowac? Pozdrawiam


Hrihorij dołączył
27.07.2007

Hrihorij 14:22 | 04.07.2008

Z kwaterami nie ma problemu. Zawsze na dworcu są osoby, które szukają turystów i proponują kwatery (tak jak u nas w Zakopanem). Co do cen to za 25 - 40 hrywien można już coś sensownego znależć. Ceny na poziomie 50 - 70 hrywien to już wysoki standard . Od razu na dworcu pytaj o cenę i się targuj.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl